📢

Sobha AquaCrest to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera Sobha Real

[Sprzedaż] Mieszkania

Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real
Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real Sobha AquaCrest  to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy  ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera  Sobha Real

Cena: 1.141.138 zł

Dodane przez: BogasiewiczNieruchomosci
Region: Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubaj
Agent: Łucja Bogasiewicz
E-mail: biuro@bogasiewicz-nieruchomosci.pl
Telefon komórkowy: 781 801 012

pokaż adres email...

Opublikowano: 12-05-2026 | Wygaśnie: 12-05-2027 | Wyświetleń: 2

ID ogłoszenia: 166408 | Numer oferty: H4U-MS-247

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Pierwotny
Pow. użytkowa: 45 m²
Pow. całkowita: 45 m²
Cena za m2: 25358.62 zł/m²
Liczba pokoi: 1 pokoje
Rodzaj budynku: apartamentowiec
Piętro: 17 piętro
Liczba pięter: 41
Rok budowy: 2029
Stan wykończenia: Do wprowadzenia
Nr licencji: 13920
Data aktualizacji: 2025-12-25

Opis

Sobha AquaCrest to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera Sobha Realty , położony w nowo powstającym Downtown Umm Al Quwain - jednym z najbardziej ambitnych waterfrontowych masterplanów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Inwestycja stanowi część ogromnego, 25-milionowego kompleksu o charakterze miasta-resortu , zlokalizowanego bezpośrednio przy wybrzeżu, oferującego 7 km bezpośredniego dostępu do plaży oraz 11 km nieprzerwanej linii brzegowej . Lokalizacja zapewnia unikalne połączenie spokoju, natury i nowoczesnej infrastruktury, przy jednoczesnym doskonałym połączeniu komunikacyjnym z Dubajem (ok. 40 minut, trasy E11 i E311).

Projekt obejmuje nowoczesne wieże mieszkalne o wysokości do 41 pięter , oferujące eleganckie apartamenty z 1, 2 oraz 3 sypialniami , zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność, komfort i panoramiczne widoki na Morze Arabskie , tereny zielone oraz strefy rekreacyjne. Przemyślane układy mieszkań, przestronne balkony oraz wysoki standard wykończenia odpowiadają zarówno potrzebom użytkowników końcowych, jak i inwestorów.

Sobha AquaCrest oferuje mieszkańcom dostęp do rozbudowanej infrastruktury rekreacyjnej i wellness, w tym parków krajobrazowych, marin, klubów jachtowych, stref sportowych, siłowni, spa, przestrzeni do jogi oraz licznych terenów zielonych, które stanowią aż 50% powierzchni projektu . Uzupełnieniem są restauracje, kawiarnie, promenady handlowe, przestrzenie kulturalne i rozrywkowe, tworzące pełnoprawne środowisko do życia w stylu resortowym.