📢

Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza Komfortowa nieruchomość położona w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, kt&

[Sprzedaż] Mieszkania

Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt&
Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt& Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt& Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt& Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt& Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt& Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt& Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt& Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt& Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza  Komfortowa nieruchomość położona w  nowoczesnym kompleksie  mieszkaniowym, kt&

Cena: 923.867 zł

Dodane przez: BogasiewiczNieruchomosci
Region: Hiszpania
Agent: Łucja Bogasiewicz
E-mail: biuro@bogasiewicz-nieruchomosci.pl
Telefon komórkowy: 781 801 012

pokaż adres email...

Opublikowano: 12-05-2026 | Wygaśnie: 12-05-2027 | Wyświetleń: 2

ID ogłoszenia: 166411 | Numer oferty: H4U-MS-159

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Pierwotny
Pow. użytkowa: 84 m²
Cena za m2: 10998.42 zł/m²
Liczba pokoi: 2 pokoje
Rodzaj budynku: nowe budownictwo
Liczba pięter: 1
Stan wykończenia: Do wprowadzenia
Nr licencji: 13920
Data aktualizacji: 2022-09-12

Opis

Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza

Komfortowa nieruchomość położona w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, który składa się z 24 mieszkań z prywatnym ogrodem lub solarium. To wszystko znajduje się w bardzo przyjemnej, spokojnej i otoczonej terenami zadbanej zieleni okolicy w Murcji . Kompleks dzięki doskonałej lokalizacji zapewnia przyszłym mieszkańcom bliski dostęp do wszelkich usług handlowych jak sklepy, supermarkety, restauracje, apteki, szkoły i morze oddalone o 800m . Dodatkowo mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się dostępem do wspólnego ogrodu i basenu .

Wnętrze i wyposażenie nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni 84 m 2 znajduje się na parterze i posiada ogród o wielkości 67 m 2 . Wnętrze nieruchomości składa się z 2 sypialni wyposażonych w wbudowane szafy, 2 kompletnych łazienek, salonu oraz umeblowanej kuchni. Ponadto jest klimatyzacja, rolety i parking.

Wystawiona na sprzedaż nieruchomość składa się z:

2 sypialni,
2 łazienek,
salonu,
kuchni,
ogrodu.

Salon.

Opis nieruchomości

Powierzchnia mieszkalna 84 m 2
Powierzchnia ogrodu 67 m 2
Basen wspólny
Ogród wspólny
Parking
800m od morza
Blisko usług
Spokojna okolica
Klimatyzacja
Tereny zieleni
Wysoki standard

Sypialnia.

Okolica nieruchomości

Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od sklepów, barów, restauracji, supermarketów itp. Jest to niewątpliwie idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju, gwarantująca komfortowe warunki życia i wypoczynku. Znajduje się tutaj wiele pięknych lagun, z których słynie Costa Calida . Dlatego jest to świetne miejsce dla osób lubiących plażowanie, podziwianie wspaniałych widoków, czy też korzystanie z leczniczych aspektów klimatu.