📢

Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo

[Sprzedaż] Mieszkania

Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo

Cena: 997.000 zł

Dodane przez: BogasiewiczNieruchomosci
Region: Śląskie Szczyrk
Agent: Łucja Bogasiewicz
E-mail: biuro@bogasiewicz-nieruchomosci.pl
Telefon komórkowy: 781 801 012

pokaż adres email...

Opublikowano: 12-05-2026 | Wygaśnie: 12-05-2027 | Wyświetleń: 2

ID ogłoszenia: 166418 | Numer oferty: H4U-MS-252

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 49 m²
Pow. całkowita: 49 m²
Cena za m2: 20346.94 zł/m²
Liczba pokoi: 3 pokoje
Rodzaj budynku: apartamentowiec
Piętro: 1 piętro
Liczba pięter: 2
Materiał budynku: mieszana
Okna: nowe PCV
Rok budowy: 2024
Ogrzewanie: gazowe
Stan wykończenia: Do wprowadzenia
Nr licencji: 13920
Data aktualizacji: 2026-01-13

Opis

Nowa nizsza cena!
Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położonym w centrum Szczyrku, w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.

Apartament został urządzony w wysokim, nowoczesnym standardzie, w spójnej stylistyce bieli i drewna. Wszystkie zabudowy wykonane na wymiar, wnętrze zaprojektowane funkcjonalnie i estetycznie, z myślą o wynajmie krótkoterminowym.

Układ apartamentu:

- salon z aneksem kuchennym

- 2 sypialnie

- łazienka

Dodatkowe przestrzenie:

- prywatny ogródek o powierzchni ok. 50 m²

- garaż w budynku

- zamykana komórka / narciarnia o powierzchni ok. 10 m²

Standard i wyposażenie:

Apartament sprzedawany jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do dalszego użytkowania lub wynajmu:

- aneks kuchenny w zabudowie, wykonany na wymiar

- ogrzewanie gazowe - podłogowe

- duże przeszklenia, bardzo dobre doświetlenie wnętrz

- strefa SPA z sauną w budynku

Lokalizacja:

- centrum Szczyrku