📢

Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica

[Sprzedaż]

Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica
Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica

Cena: 1.090.000 zł

Dodane przez: braciasadurscy
Region: Małopolskie Powroźnik
Adres:Cicha
Agent: Kamil Dedo
E-mail: kamil2@sadurscy.pl
Telefon komórkowy: +48 500-715-217

pokaż adres email...

Opublikowano: 15-05-2026 | Wygaśnie: 15-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167186 | Numer oferty: BS3-BS-314330

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 380 m²
Cena za m2: 2868.42 zł/m²
Rok budowy: 2008
Ogrzewanie: pompa ciepła
Forma własności: Własność
Nr licencji: 28467
Data aktualizacji: 2026-04-30

Opis

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować obiekt / pensjonat na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Powroźnik (Muszyna - Krynica Zdrój).

Prezentowany obiekt wymaga częściowego odświeżenia oraz aranżacji.

Rozkład obiektu: na powierzchnię całkowitą domu składają się trzy pełne kondygnację . Działka zagospodarowana, teren ogrodzony, przestronny taras.

Apartamenty:

4 funkcjonalne niezależne apartamenty
możliwość wydzielenia 2/3 dodatkowych apartamentów

Specyfikacja budynku:

dachówka
pustak + styropian
okna: parter - PCV
teren w pełni ogrodzony
ogrzewanie - pompa ciepła + piec na ekogroszek
liczne miejsca postojowe

Lokalizacja: obiekt zlokalizowany jest na obszarze o dużych możliwościach . Znajduje się nieopodal licznych terenów rekreacyjnych.

Jeżeli cenicie szukacie Państwo obiektu z potencjałem - ta nieruchomość jest dla Was !

Cena: 1 090 000 z ł
(do negocjacji)

Serdecznie polecamy i zapraszamy do oglądania!

Kamil Dedo +48 500-715-217

Zobacz Wirtualny Spacer: https://my.matterport.com/show/?m=uqRUmsWvJNq

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Kamil Dedo (licencja nr: 28467)

--------------------------

::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego.
::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/