📢

2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa

[Wynajem] Mieszkania

2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa
2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa 2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa 2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa 2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa 2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa 2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa 2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa 2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa 2niezależne pok. do wynajmu/os.Albertynskie/tramwa

Cena: 2.400 zł

Dodane przez: braciasadurscy
Region: Małopolskie Kraków
Adres:os. Albertyńskie
Agent: Norbert Borowiak
E-mail: norbert@sadurscy.pl
Telefon komórkowy: +48 577-072-177

pokaż adres email...

Opublikowano: 16-05-2026 | Wygaśnie: 16-05-2027 | Wyświetleń: 3

ID ogłoszenia: 167381 | Numer oferty: BS1-MW-315270-6

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 43 m²
Pow. całkowita: 43 m²
Cena za m2: 55.81 zł/m²
Liczba pokoi: 2 pokoje
Liczba sypialni: 2
Rodzaj budynku: blok
Piętro: 3 piętro
Liczba pięter: 10
Materiał budynku: mieszana
Okna: PCV
Rok budowy: 1970
Ogrzewanie: c.o.
Stan wykończenia: bardzo dobry
Forma własności: jeden właściciel
Data aktualizacji: 2026-05-15

Opis

2-pok.mieszkanie z oddzielną kuchnią do wynajmu
Os Albertyńskie, blisko tramwaje i autobusy

Oferta tylko w naszym Biurze / preferowany najem okazjonalny

Do wynajęcia oferuję rozkładowe, 2-pok. mieszkanie o usytuowane na 3.piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą na os. Albertyńskim. Usytuowanie w bliskim sąsiedztwie ronda gen. Maczka oraz DH Wanda sprawia, ze jest to doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym (tramwaje i autobusy we wszystkie strony Krakowa).

Na powierzchnie mieszkania ok 43m 2 składają się dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wc oraz przedpokój z nową szafą w zabudowie. Łazienka oraz kuchnia po generalnym remoncie w zeszłym roku. W kuchni kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, zmywarka , duża lodówka, stół z krzesłami. W łazience pralka, kabina prysznicowa, wc.

Właściciele są elastyczni odnośnie umeblowania pokoi dlatego mogą dogadać się ws. usunięcia meblościanki i zakupu nowych mebli do obu pokoi.

Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska (pomiędzy 4 i 5.piętrem), gdzie można trzymać rower lub słoiki.

Czynsz adm: 870zł.

Koszty: 2400 zł czynsz dla właściciela + 26 zł kom. lokatorska + czynsz adm. ok870 zł + prąd i gaz wg zużycia /
Internet i TV we własnym zakresie