📢

Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP

[Sprzedaż] Mieszkania

Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP
Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP

Cena: 265.000 zł (do negocjacji)

Dodane przez: Awatar BestatePabianice
Region: Łódzkie Pabianice
Agent: Barbara Kolasa
E-mail: bkolasa@bestate.com.pl
Telefon komórkowy: 692 400 228

pokaż adres email...

Opublikowano: 18-05-2026 | Wygaśnie: 18-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167705 | Numer oferty: BESP-MS-15424

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 41.16 m²
Pow. całkowita: 41.16 m²
Cena za m2: 6438.29 zł/m²
Liczba pokoi: 2 pokoje
Liczba sypialni: 1
Rodzaj budynku: blok
Piętro: 4 piętro
Materiał budynku: cegła
Okna: PCV
Rok budowy: 1965
Ogrzewanie: C.O. miejskie
Stan wykończenia: dobry
Forma własności: Odrębna własność lokalu
Data aktualizacji: 2026-05-15

Opis

M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja
Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate

BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. Blok z cegły, okna pcv z ekspozycją wschód, południe i zachód, balkon, ogrzewanie oraz ciepła woda miejska. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o powierzchniach ok. 16 m.kw i 10 m.kw, kuchni o powierzchni ok. 6 m.kw, łazienki z wc o powierzchni ok. 3 m.kw oraz przedpokoju.
Mieszkanie można zaaranżować według własnych potrzeb. W łazience znajduje się okno, dzięki czemu mamy światło dzienne oraz możliwość swobodnego wietrzenia. Miejsce parkingowe przed blokiem tylko dla mieszkańców.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Blok po termomodernizacji, w najbliższym czasie planowany jest remont klatek schodowych.

W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, sklepy, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy i tramwajowy, dworzec PKP, park sprzyjający spacerom.

Mieszkanie: odrębna własność z księgą wieczystą
Opłaty do wspólnoty:
- czynsz: 128 zł
- fundusz remontowy 206 zł
- centralne ogrzewanie: 309 zł
Dodatkowe opłaty: prąd, woda, gaz, wywóz nieczystości