📢

Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka

[Sprzedaż] Mieszkania

Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka
Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka

Cena: 329.000 zł

Dodane przez: Awatar BestatePabianice
Region: Łódzkie Ksawerów
Agent: Aleksandra Zalewska
E-mail: azalewska@bestate.com.pl
Telefon komórkowy: 728 544 655

pokaż adres email...

Opublikowano: 18-05-2026 | Wygaśnie: 18-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167715 | Numer oferty: BESP-MS-15255

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 68.18 m²
Pow. całkowita: 68.18 m²
Cena za m2: 4825.46 zł/m²
Liczba pokoi: 2 pokoje
Liczba sypialni: 2
Rodzaj budynku: dom wielorodzinny
Piętro: 1 piętro
Liczba pięter: 1
Materiał budynku: cegła
Okna: PCV
Rok budowy: 1960
Ogrzewanie: c.o.
Stan wykończenia: do adaptacji
Data aktualizacji: 2026-05-11

Opis

Samodzielny lokal mieszkalny w kameralnym domu dwulokalowym, z działką i ogródkiem.
Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE.
BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny w domu dwulokalowym o powierzchni 68,18 m.kw usytuowany na działce 1036m2 z czego posiadamy udział w gruncie 1/2 co daje nam 518 m2 działki, położony w Ksawerowie przy ul. Wschodniej.
Mieszkanie jest połową domu z osobnym wejściem i ogródkiem do wyłącznego korzystania.
Dom Składa się z:
parter:
salonu o pow. ok. 16,97m.kw, kuchni z jadalnią o pow. ok. 15,35 łazienki o pow. ok. 4,8 m.kw, oraz przedpokoju o pow. ok. 4,85 m.kw
piętro:
dużego widnego pokoju o powierzchni o pow. ok. 22,33 m.kw., oraz garderoby o pow. ok. 4,47 m.kw.
W piwnicy znajduje się miejsce do przechowywania rzeczy, oraz piec i bojler na wodę.
Nieruchomość daje wiele możliwości własnej adaptacji.
Dodatkowe pomieszczenia znajdują się na podwórku, są to 4 komórki, możliwość wyburzenia i powiększenia działki lub postawienia garażu.
Teren jest ogrodzony z wydzielonym ogródkiem, duża część działki jest do zagospodarowania, istnieje możliwość podziału nieruchomości gruntowej.
Ogrzewanie za pomocą pieca węglowego. Możliwość podłączenia gazu, który jest w ulicy.