📢

Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda

[Wynajem] Mieszkania

Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda
Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda

Cena: 3.000 zł

Dodane przez: Awatar BestatePabianice
Region: Łódzkie Pabianice
Agent: Barbara Kolasa
E-mail: bkolasa@bestate.com.pl
Telefon komórkowy: 692 400 228

pokaż adres email...

Opublikowano: 18-05-2026 | Wygaśnie: 18-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167733 | Numer oferty: BESP-MW-15279-55

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 63.2 m²
Pow. całkowita: 63.2 m²
Cena za m2: 47.47 zł/m²
Liczba pokoi: 3 pokoje
Rodzaj budynku: niski budynek
Piętro: 1 piętro
Liczba pięter: 4
Rok budowy: 2019
Ogrzewanie: miejskie
Stan wykończenia: idealny
Forma własności: firma
Data aktualizacji: 2026-05-15

Opis

Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon

BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m.kw usytuowane w budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkania usytuowane od 1 do 4 piętra. Mieszkanie rozkładowe z kuchnią w aneksie. Na podłodze położone są panele oraz terakota. Łazienka wykończona glazurą i terakotą, wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę oraz wc. Okna pcv z ekspozycją na wschód oraz południowy - zachód z dużym balkonem.

Możliwość wynajmu miejsca postojowego na terenie zamkniętym za dodatkową opłatą. Ogrzewanie oraz ciepła woda miejska. Mieszkania w różnym stopniu wyposażenia.

W ofercie posiadamy także mieszkania 2-pokojowe, z opcją umeblowania pełnego, nieumeblowane, różne warianty wyposażenia mieszkań.

Wynajem: 3 000 zł
Cena ustalona zostanie indywidulanie w zależności od stopnia wyposażenia-umeblowania mieszkania
Dodatkowo płatne: media według zużycia (wywóz nieczystości; ogrzewanie, prąd i woda - według stanów liczników)
Telewizja, internet - opłaty we własnym zakresie
Czynsz: brak
Miejsce postojowe: 150 zł
Kaucja zwrotna: dwukrotność ceny najmu
Najem okazjonalny na minimum 1 rok
Wynajem bez zwierząt
Kontakt:
Barbara Kolasa
BESTATE Nieruchomości
tel: 692 400 228