ID ogłoszenia: 167744 | Numer oferty: BESP-DS-13775-26
Szczegóły
Ogłoszenia:
Firmowe
Rynek:
Wtórny
Pow. użytkowa:
195.4 m²
Pow. działki:
772 m2
Pow. całkowita:
177.98 m²
Cena za m2:
4554.76 zł/m²
Liczba pokoi:
4 pokoje
Liczba sypialni:
3
Liczba pięter:
1
Rodzaj zabudowy:
jednorodzinny
Okna:
PCV
Rok budowy:
2006
Ogrzewanie:
gazowe
Dach:
dachówka bitumiczna
Data aktualizacji:
2026-05-15
Opis
BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni użytkowej 177,98 m.kw., usytuowany w Pabianicach bezpośrednio przy drodze na działce o powierzchni 772 m.kw.Dom bardzo funkcjonalny, składa się z salonu z kuchnią w aneksie (52,3 m.kw), trzech sypialni ( 15,44 m.kw, 13,33 m.kw, 9,31 m.kw.), dwóch łazienek 4,6 m.kw i 6,7 m.kw ( jedna z nich przynależy do pokoju ),przedpokój 5,4 m.kw połączony z hallem 18,5 m.kw.
Budynek posiada poddasze nieużytkowe , które można przebudować na użytkowe. W budynku znajduje się również duży garaż o powierzchni 33,25 m.kw z dwoma bramami. Okna PCV z ekspozycją na północ, południe i zachód, tarasem ok 15 m.kw i roletami zewnętrznymi.
Media: energia elektryczna, ogrzewanie gazowe- piecyk dwufunkcyjny, kominek, kanalizacja, woda, alarm, monitoring, Dom wybudowany w 2006r. z ytonga, docieplony. Dach pokryty gontem bitumicznym. Działka ogrodzona z bramą wjazdową.
Cena: 890 000 zł (do negocjacji)
Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
Szanowny użytkowniku,
Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.