📢

2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta

[Sprzedaż] Mieszkania

2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta
2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta 2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta 2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta 2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta 2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta 2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta 2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta 2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta 2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta

Cena: 670.000 zł

Dodane przez: braciasadurscy
Region: Małopolskie Kraków
Adres:os. Jagiellońskie
Agent: Piotr Dziadzio
E-mail: piotr@sadurscy.pl
Telefon komórkowy: +48 515-234-864

pokaż adres email...

Opublikowano: 20-05-2026 | Wygaśnie: 20-05-2027 | Wyświetleń: 3

ID ogłoszenia: 168102 | Numer oferty: BS1-MS-315310

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 43 m²
Cena za m2: 15581.4 zł/m²
Liczba pokoi: 2 pokoje
Liczba sypialni: 1
Rodzaj budynku: blok
Piętro: 1 piętro
Liczba pięter: 4
Materiał budynku: mieszana
Okna: PCV
Rok budowy: 1964
Ogrzewanie: C.O. miejskie
Stan wykończenia: bardzo dobry
Forma własności: Odrębna własność lokalu
Nr licencji: 13199
Data aktualizacji: 2026-05-20

Opis

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 42,61 m2 | balkon | Nowa Huta - os. Jagiellońskie

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,61 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 60-tych w zielonej części Nowej Huty - os. Jagiellońskie.

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po generalnym remoncie - do zrobienia meble kuchenne i umeblowanie!

U KŁAD MIESZKANIA:
• dwa oddzielne, niezależne pokoje
• osobna, jasna kuchnia
• łazienka z WC
• przedpokój
• duży balkon
• piwnica ok. 2,5 m²

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:
✔ mieszkanie po generalnym remoncie
✔ bardzo funkcjonalny układ
✔ dwa niezależne pokoje
✔ oddzielna jasna kuchnia(do umeblowania!)
✔ 1 piętro
✔ mieszkanie dwustronne
✔ ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
✔ brak gazu
✔ okna PCV
✔ duży balkon
✔ spokojna i zielona okolica
✔ świetna komunikacja MPK - tramwaje i autobusy
✔ pełna infrastruktura handlowo-usługowa w pobliżu

INFORMACJE DODATKOWE:
• czynsz administracyjny ok. 460 zł
(zawiera zaliczki na ogrzewanie, wodę oraz wywóz śmieci)
• dodatkowo płatny prąd według zużycia

LOKALIZACJA:
Osiedle Jagiellońskie to bardzo dobrze skomunikowana część Krakowa. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, tereny zielone oraz przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające szybki dojazd do centrum miasta.