📢

Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie)

[Sprzedaż] Działki

Edytuj ogłoszenie | Dodaj podobne

Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie) Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie) Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie) Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie) Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie) Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie) Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie) Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie)

Cena: 1.044.620 zł

Region: Łódzkie Łódź
Adres:Chromowa 10d
E-mail: nataliamatusiak@gmail.com
Telefon komórkowy: 509989639

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Opublikowano: 21-05-2026 | Wygaśnie: 21-05-2027 | Wyświetleń: 7

ID ogłoszenia: 168203

Szczegóły

Ogłoszenia: Prywatne
Cena za m2: 380 zł/m²

Opis

Atrakcyjna działka położona w Łodzi przy ul. Chromowej (obręb W-1, działka nr 139/1). Nieruchomość znajduje się w zielonej i spokojnej części miasta (otulina Lasu Łagiewnickiego), w pobliżu ul. Strykowskiej.

Najważniejsze informacje:

  • powierzchnia działki: ok. 2749 m²
  • prawo zabudowy + zatwierdzony projekt domu (możliwe zmiany w projekcie)
  • media: woda na działce, gaz i prąd w ulicy
  • w pobliżu szkoła i przedszkole
  • spokojna, rozwijająca się okolica domów jednorodzinnych
  • teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego
  • idealna pod zabudowę jednorodzinną lub jako inwestycja

 

Cena: 380 zł / m²  (1 044 620,00 PLN)

Mapa

Formularz kontaktowy

Promuj

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 0,00 zł / 1 dni