169.000 zł
Działka 400m2, domek murowany, ocieplony, ogrzewanie, ogród.Bydgoszcz, Prądy Domek całoroczny 50m2, murowany , ocieplo...
400 m²
602619515
69.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubanie
Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w miejscowości Gąbinek, gmina Lubanie. Nieruchomość o powierzchni 0,1031 ha (1...
1031 m²
66.93 zł/m²
533 510 093
199.000 zł
Na sprzedaż działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 344 mkw. znajdująca bardzo blisko czystego jeziora Wienieckiego ...
344 m²
798857383
55.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Wistka Królewska
Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę.Nieruchomość znajduje się ...
3100 m²
17.74 zł/m²
533 510 093
65.000 zł
Domek drewniany, działka 400m2, kanalizacja.Kontakt Andrzej Marczak Telefon 608 170 066Na sprzedaż działka ROD " Ustroni...
400 m²
608170066
99.000 zł
Domek całoroczny, działka 300m2, woda całoroczna, Bydgoszcz Cudna dział...
300 m²
602619515
185.000 zł
Rod Myślęcinek, 400 m2domek murowany całoroczny ,nowy, kanalizacja !Niezwykła oferta nowego domku ,murowany, ocieplony,z...
400 m²
602619515
68.900 zł
Domek murowany , Bydgoszcz Prądy ,po remoncie, las....Działka ROD Bydgoszcz Prądy,298 m2, las, pola, staw...domek murowa...
298 m²
602619515
155.000 zł
ROD MYŚLĘCINEK , DOMEK CAŁOROCZNY, KANALIZACJA , WODA Działka ,,ROD,, w bydgoskim Myślęcinku 400 m2 całość ogrodzona ...
400 m²
602619515
89.900 zł
Piękna działka w obrębie Białe Błota,DO REMONTU!!!Działka ,,ROD,, 300 m2 ,domek murowany , podpiwniczonyz tarasem i ba...
300 m²
602619515
169.000 zł
Działka 3300 m2 , blisko jezioro ,las ,Powiat radziejowski, Trojaczek.....cudne miejsce ,działka kształt prostokąt , wy...
3300 m²
602619515
82.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Aleksandrów Kujawski
Na sprzedaż działka 1003 m² z Warunkami Zabudowy w Aleksandrowie Kujawskim! Marzysz o budowie własnego domu ...
1003 m²
81.75 zł/m²
733 510 054
45.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "WIOSENKA " we Włocławku ...
294 m²
153.06 zł/m²
733 510 054
699.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno
Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w centrum Lipna - Arkadia Nieruchomości Opis nieruchomości: Oferujemy...
5953 m²
117.42 zł/m²
533 510 412
355.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubanie
Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę w Lubaniu - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! LIN...
6427 m²
55.24 zł/m²
533 510 412
519.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Kowal
Na sprzedaż - Duża działka inwestycyjna 2,35 ha- teren w trakcie procedur planistycznych Biuro Arkadia Nieruchom...
23519 m²
22.07 zł/m²
533 510 412
110.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Piotrków Kujawski
Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazu...
1000 m²
110 zł/m²
533 510 412
100.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową , położoną w województwie kujawsko-p...
9180 m²
10.89 zł/m²
533 510 412
51.730 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki
Spokojna okolica blisko Włocławka, z szybkim dojazdem do miasta Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzeda...
739 m²
70 zł/m²
533 510 412
629.475 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki
Blisko Włocławka, w okolicy DK67 - spokojna okolica z potencjałem Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na spr...
8992.5 m²
70 zł/m²
533 510 412