📢

Domy Kujawsko-pomorskie

1.550.000 zł

Dom wolnostojący, parterowy - 4 sypialnie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze!Prezentuję nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej i malowniczej częś...

252 m² 5 pokoje

Domy

798857340

120.000 zł

Dom, stodoła, siedlisko 2177 mkw - 20min od Nakło

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Oferta sprzedaży siedliska w Dębionku - duży potencjał inwestycyjny!Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Dębionek, wś...

215 m² 3 pokoje

Domy

508332248

610.000 zł

* Dom na dużej działce ze stawem Zazdrość Szubin

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

dom 182m2 | Zazdrość | w gminie Szubin | kujawsko-pomorskie | działka 3009m2 | duża działka | stawOferuję na sprzedaż zn...

182.6 m² 5 pokoje

Domy

575017070

450.000 zł

Tylko u nas! Połowa domu, Błonie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

POŁOWA DOMU, 1. PIĘTRO,BYDGOSZCZ, BŁONIE,OGRÓD 440 mkw.Lokal mieszkalny na 1 piętrze/ połowa domu z osobnym wejściem i w...

100.76 m² 3 pokoje

Domy

602619515

1.250.000 zł

Piękny Dom w Michelinie , 151,74 m2 z garażem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Dom Jednorodzinny Michelin / Włocławek Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, d...

178.42 m² 7005.94 zł/m² 4 pokoje

Domy

533 510 070

949.000 zł

Na sprzedaż Dom / Bogucin 142 m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Dom Jednorodzinny w Bogucinie gm. Fabianki Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzin...

200.6 m² 4730.81 zł/m² 4 pokoje

Domy

533 510 070

250.000 zł

Dom z potencjałem/Bodzanowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Dobre

Gospodarstwo w Bodzanowie na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowe...

364 m² 686.81 zł/m² 3 pokoje

Domy

533 510 412

930.000 zł

Piękny dom Kowal / Więsławice-Parcele , 132 m²

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Kowal

Dom Jednorodzinny w Więsławicach-Parcele gm. Kowal Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, ...

306.4 m² 3035.25 zł/m² 5 pokoje

Domy

533 510 070

410.000 zł

3/4 domu na sprzedaż/Ul.Grodzka/Zawiśle

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

3/4 Domu PRZY ULICY GRODZKIEJ na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

76 m² 5394.74 zł/m² 2 pokoje

Domy

733 510 054

159.000 zł

Mały domek 59 m2 w Orle gm. Topólka

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Topólka

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom do remontu położony w malowniczej miejscowości Orl...

59 m² 2694.92 zł/m² 2 pokoje

Domy

533 510 070

450.000 zł

DOM W LIPNIE,KUJAWSKO-POMORSKIE

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Lipnie - 183 m² + działka 877 m² Lokalizacja: Lipno, woj. kujawsko-pomorskie ...

183 m² 2459.02 zł/m² 7 pokoje

Domy

733 510 054

640.000 zł

Dom w otoczeniu lasu!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Adaminowo

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminow...

176 m² 3636.36 zł/m² 3 pokoje

Domy

733 510 054

1.200.000 zł

DOM na sprzedaż - Brześć Kujawski

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Brześć Kujawski

Arkadia Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż przepiękny, nowy dom położony w Brześciu Kujawskim Link...

338.83 m² 3541.6 zł/m² 4 pokoje

Domy

733 510 054

820.000 zł

DOM SZEREGOWY OSIEDLE POŁUDNIE UL. ŻRÓDLANA

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni użytkowej 171 m² - funkcjonalny, z działką 515m² ...

280 m² 2928.57 zł/m² 6 pokoje

Domy

733 510 054

209.000 zł

Tylko u nas! Dom w świetnej cenie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom - niska cena - dobry dojazd!TYLKO W NASZYM BIURZE!Dom w Nowych Marzach, Gmina Dragacz - Doskonała Lokalizacja przy W...

97 m² 3 pokoje

Domy

510789893

399.900 zł

Tylko u nas! Dom 89,5m² Wieldządz garaż ogród jez.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Wieldządz | gm. Płużnica | dom przy jeziorze | duży ogród | pomieszczenia gospodarcze | cisza i spokój | garaż | stodoła...

89.5 m² 3 pokoje

Domy

791811555

850.000 zł

Dom wolnostojący w Czarnowie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomościOpis nieruchomości:Na sprzedaż dom parterowy wybudowany w 2004r. o powierzchni 118m² + 36m2 garaż, ide...

154.68 m² 5 pokoje

Domy

510789908

920.000 zł

Piękny dom parterowy w wyśmienitej lokalizacji!!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom jednorodzinny, parterowy, duża działka, solary, klimatyzacjaOPIEKUN OFERTYKRZYSZTOF SAŁEKTEL: 513-383-127Na sprzedaż...

165 m² 3 pokoje

Domy

513383127

599.000 zł

Wolice dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż przestronny i solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 158,5 m² z dodatkową piwnicą o pow...

158.5 m² 6 pokoje

Domy

537750355

1.200.000 zł

Dom ze ścianą lasu - gotowy do wprowadzenia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom przy samym lesie | cisza, przestrzeń i potencjał - Nowe Dąbie Wyobraź sobie poranek z kawą na własnej działce, śpiew...

150 m² 4 pokoje

Domy