📢

Domy Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie

450.000 zł

Tylko u nas! Połowa domu, Błonie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

POŁOWA DOMU, 1. PIĘTRO,BYDGOSZCZ, BŁONIE,OGRÓD 440 mkw.Lokal mieszkalny na 1 piętrze/ połowa domu z osobnym wejściem i w...

100.76 m² 3 pokoje

Domy

602619515

21.000 zł

Dom dla firm / gotowy pensjonat / Miedźyń

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

OGŁOSZENIE - WYNAJEM DOMU / PENSJONATU DLA FIRM (Miedzyń) Na wynajem przestronny dom wielorodzinny/pensjonat, ide...

360 m² 58.33 zł/m² 14 pokoje

Domy

523290390

3.800 zł

Dom dla pracowników ul. Smoleńska

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajmu dom o powierzchni 150m2 w pobliżu ulicy Smoleńskiej dla max 11 osób Dom umeblowany z dużą ilością łó...

150 m² 25.33 zł/m² 4 pokoje

Domy

52 329 03 90

25 zł

Kwatery pracownicze, Bydgoszcz

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Dom przystosowany do noclegów np. dla pracowników, 7 pokoi z łazienkami w pełni umeblowanych, łóżka, szafki nocne, ...

170 m² 0.15 zł/m² 7 pokoje

Domy

523290390

1.500 zł

Pokoje na wynajem.

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Pokoje do wynajęcia w dużym domu - Bydgoszcz, Górzyskowo - idealne dla pracowników, singli, par. Do wynajęcia pok...

20 m² 75 zł/m² 11 pokoje

Domy

523290390

1.350.000 zł

Dom dla rodziny i inwestycji – osiedle Miedzyń

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż przestronny dom wielorodzinny/pensjonat na Miedźyniu, gotowy do inwestycji, który obecnie pełni funkcję wy...

360 m² 3750 zł/m² 14 pokoje

Domy

523290390

1.000.000 zł

Dom z potencjałem okolica ul. Toruńska - Perłowa

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Dom z potencjałem - idealny na działalność i komfortowe zamieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząc...

170 m² 5882.35 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.300.000 zł

Nowy dom w szeregu – segment środkowy Bartodzieje.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż segment środkowy w zabudowie szeregowej Cena: 1 300 000 zł Powierzchnia użytkowa:119,78 m² Liczba po...

119.78 m² 10853.23 zł/m² 5 pokoje

Domy

523290390

1.350.000 zł

Dom Bartodzieje Bydgoszcz na sprzedaż.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Dom w Bydgoszczy - gotowy do wprowadzenia, nowoczesny styl, doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom piętrowy o powier...

120 m² 11250 zł/m² 4 pokoje

Domy

523290390

1.430.000 zł

Wyjątkowa nieruchomość na Bielawkach

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Przedstawiam atrakcyjny dom wolnostojący położony na działce o pow. 672 m2 w spokojnej okolicy na Osiedlu Bielawy, ...

223 m² 6412.56 zł/m² 6 pokoje

Domy

52 3290390

2.000.000 zł

Dom 430 m2 - Łęgnowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Polecam wyjątkowy dom na sprzedaż - działka 2076 m2. Dom o całkowitej ...

430 m² 4651.16 zł/m² 10 pokoje

Domy

52 3290390

1.900.000 zł

Atrakcyjna posiadłość na Miedzyniu-2 nieruchomości

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Prezentujemy Państwu na sprzedaż posiadłość położoną na Miedzyniu W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzch...

437.78 m² 4340.08 zł/m² 6 pokoje

Domy

52 3290390

1.950.000 zł

Wyjatkowa willa na Bielawkach

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż zabytkowa nieruchomość w stylu wizaż, położona w spokojnej dzielnicy willowej na Bielawkach, w pobliżu Un...

272 m² 7169.12 zł/m² 6 pokoje

Domy

52 3290390

1.450.000 zł

Budynek wielorodzinny na osiedlu Miedzyń

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż: Wyjątkowa okazja inwestycyjna w Bydgoszczy na ul. Maciaszka! Oferujemy budynek wielorodzinny z 2016 ro...

217 m² 6682.03 zł/m² 7 pokoje

Domy

52 3290390

1.700.000 zł

Nieruchomość komercyjna, idealna na prowadzenie działalności gospodarczej z możliwością zamieszkania na osiedlu Bartodzieje.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Nieruchomość komercyjna, idealna na prowadzenie działalności gospodarczej z możliwością zamieszkania na osiedlu Bart...

325 m² 5230.77 zł/m² 9 pokoje

Domy

52 3290390

4.999 zł

Dom w spokojnej okolicy *JACHCICE*

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Wiktoria Włodarska - nr.tel 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia przestronny dom szeregowy o powierzc...

120 m² 5 pokoje

Domy

576455800

1.390.000 zł

Dom w mieście, gotowy do wprowadzenia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Oferta w naszym biurze!!!Przedstawiam nieruchomość z dużym potencjałem.Dom zarówno dla rodziny oraz jako miejsce prowadz...

110 m² 4 pokoje

Domy

798857340

990.000 zł

Dochodowy interes hostel - Obniżone koszty!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Andrzej MarczakTelefon 608 170 066Obiekt ENERGOOSZCZĘDNY został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa inst...

300 m² 8 pokoje

Domy

608170066

Facebook
Facebook