📢

Sławkowice Małopolskie

145.000 zł

Działka w Sławkowicach w znakomitej cenie!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 10 arów w Sławkowicach nieopoda...

1000 m² 145 zł/m²

Działki

900.000 zł

Widokowa działka z projektem w Sławkowicach!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

Widokowa działka w Sławkowicach z indywidualnym projektem oraz pozwoleniem na budowę. Określone w Miejscowym Planie Z...

4007 m² 224.61 zł/m²

Działki

450.000 zł

Dom parterowy Sławkowice piękna dzialka

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

DOM NA SPRZEDAŻ - STAN SUROWY OTWARTY- SŁAWKOWICE Oferta sprzedaży domu w stanie surowym otwartym o powierzchni 78 ...

107.25 m² 4195.8 zł/m² 3 pokoje

Domy

145.000 zł

Działka w Sławkowicach w znakomitej cenie!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

1000 m² 145 zł/m²

Działki

900.000 zł

Widokowa działka z projektem w Sławkowicach!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

4007 m² 224.61 zł/m²

Działki

900.000 zł

Widokowa działka z projektem w Sławkowicach!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

4007 m² 224.61 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook