📢

Szukaj: Mieszkania Śląskie

499.000 zł

Na sprzedaż apartament Rybnik-Kłokocin

Sprzedaż | Śląskie | Rybnik

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 68,35 m² z ogródkiem, Rybnik, Kłokocin. Lokal zaproje...

68.35 m² 7300.66 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

550.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul.Podmiejska Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, 65metrowe w bardzo dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta przy ulicy Podmiej...

64.4 m² 8540.37 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

395.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul.Marusarzówny Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestro...

63 m² 6269.84 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

365.000 zł

Na sprzedaż M-5 ul.Turystyczna Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

REZERWACJA Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem typu M-5 przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mie...

63 m² 5793.65 zł/m² 4 pokoje 10 piętro

Mieszkania

245.000 zł

Na sprzedaż M-3 ul.Kusocińskiego, Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 47 metrowe położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kusocińskiego na...

46.85 m² 5229.46 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

219.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul.Jasna Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M-4 o pow. 55,70 m2, położone na 3 piętrze przy ul. Jasnej w Jastrzębiu-Zdroju. Bardzo...

56 m² 3910.71 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

235.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul.Turystyczna Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie 56 metrowe na 8 piętrze przy ulicy Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z tr...

55.7 m² 4219.03 zł/m² 3 pokoje 8 piętro

Mieszkania

169.000 zł

Na sprzedaż M-3 ul.Bogoczowiec Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie 49 metrowe na widokowym 4 piętrze na osiedlu Bogoczowiec w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie skład...

49.31 m² 3427.3 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

165.000 zł

Na sprzedaż M-2 ul.Górnicza Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie typu m-2, położonego na dogodnym drugim piętrze przy ul.Górniczej w niskiej zabudowie w Jastrzę...

36 m² 4583.33 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.400 zł

Mieszkanie z ogródkiem na os.Obrońców Pokoju

Wynajem | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem usytuowane na na parterze no...

50 m² 48 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

+48 514 171 514

1.099.000 zł

Reprezentacyjny apartament w zabytkowej kamienicy

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Mieszkanie usytuowane jest na...

131 m² 8389.31 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

469.000 zł

3-pokojowe mieszkanie na os.Radosnym w Gliwicach

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zl...

60.13 m² 7799.77 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

737.000 zł

4-pokojowy apartament w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokaliz...

89.97 m² 8191.62 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

690.000 zł

Apartament z tarasem na ostatniej kondygnacji

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

78.76 m² 8760.79 zł/m² 4 pokoje 5 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

568.453 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...

52.62 m² 10802.98 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

717.351 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

75.67 m² 9479.99 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

505.629 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.93 m² 11777.99 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

394.848 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

31.55 m² 12514.99 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

500.051 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.82 m² 11677.98 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Mieszkania

631.069 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

58.48 m² 10791.19 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook