📢

Szukaj: Mieszkania Zachodniopomorskie

720.000 zł

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum, 1 piętro

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowanie na 1 piętrze w kamienicy przy Królowej Jadwigi.Pow...

66 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

501443377

135.000 zł

Bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Bezczynszowe mieszkanie na parterze -  3 pokoje - z ogródkiem - na wsi - wieś Będlino, gmina WierzchowoTylko u nas! Ofer...

108.7 m² 3 pokoje

Mieszkania

513383144

145.000 zł

Mieszkanie w bliskiej odległości od jeziora!

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Nieruchomości Apartament przedstawia mieszkanie o powierzchni 55,25 m² z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, położon...

55.25 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533844870

180.000 zł

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, na parterze - na wsi - do remontu - KłębowiecObniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłą...

54.76 m² 2 pokoje

Mieszkania

513383144

780.000 zł

Wyjątkowy apartament przy morzu/basen/bilard

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Zapraszam do zakupu luksusowego apartamentu w Mielnie - Twojego miejsca nad wodą!Wyjątkowa lokalizacja - zaledwie 50 m o...

37.5 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

578199800

340.000 zł

Tylko u Nas! Duże mieszkanie w Białym Borze.

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Nieruchomości Apartament przedstawiają duży lokal mieszkalny, o powierzchni całkowitej 274.83 m2 (pow. użytkowa 88,22m2)...

274.83 m² 4 pokoje

Mieszkania

533844870

750.000 zł

Kołobrzeg, ul. Krzysztofa Kolumba | Apartament

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Kołobrzeg

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położoneg...

51.79 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

343411101

409.000 zł

Apartament w Centrum Goleniowa OKAZJA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu Nowoczesny Apartament, Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie do zamiesz...

37.95 m² 10777.34 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

185.000 zł

Mieszkanie DRUGA EDYCJA 1 ZDJĘCIE

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Suchań

Mieszkanie DRUGA EDYCJA USUNIĘTO ZDJĘCIA POZOSTAWIAJĄC TYLKO JEDNO https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu ...

48.4 m² 3822.31 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

189.000 zł

Mieszkanie 3 Pokojowe na Parterze

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Karlino

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze w budynku k...

52.51 m² 3599.31 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

185.000 zł

Mieszkanie 2 Pokojowe bezczynszowe

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Suchań

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, bezczynszowe, położone I piętrze...

48.4 m² 3822.31 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

325.000 zł

Mieszkanie 2 Pokojowe w Nowogardzie OKAZJA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament - Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem...

40.38 m² 8048.54 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

520.000 zł

Apartament hotelowy 36 m2, Kołobrzeg, do sprzedaży

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Kołobrzeg

Apartament w hotelu 4* Diva, SPA w Kołobrzegu. Oferujemy na sprzedaż jednopokojowy apartament z balkonem o powie...

36 m² 14444.44 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

523290390

290.000 zł

Barwice,duże mieszkanie 111 m2, cena,lokalizacja.

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Kontakt:Michał WojtysiakApartament Nieruchomości 573 094 777 NOWA ATRAKCYJNA CENA  :  290  TYS ZŁOTYCH    !!!!Na sprzeda...

111.62 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

573094777

478.355 zł

Apartamenty w nadmorskiej miejscowości!

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Apartamenty w Nadmorskiej Miejscowości Pogorzelica!Zapraszamy do Pogorzelicy - urokliwej miejscowości w gminie Rewal, ap...

32.99 m² 2 pokoje

Mieszkania

662036327

200.000 zł

Drawno, mieszkanie 92m,parter,inwestycja.

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

  NOWA CENA  W NOWYM ROKU 2026 !!!  200 tysięcy złotych za mieszkanie 92 m2 + garaż + ogród , parter, 60 m od jeziora !!...

92 m² 3 pokoje

Mieszkania

573094777

260.000 zł

1/4 domu,parter wieś, dobry stan, tanio.

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

TYLKO U NAS  W BIURZE APARTAMENT NIERUCHOMOŚCI OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Nieduża wieś Kolki, powiat Choszczno, woj zachodnio...

55 m² 2 pokoje

Mieszkania

573094777

330.000 zł

Tylko u Nas! Dom wielorodzinny w Białym Borze.

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Kontakt:Andrzej SaturE-mail: andrzejs@nieruchomosci-apartament.plTel. 533844870Nieruchomości Apartament przedstawiają cz...

180.42 m² 5 pokoje

Mieszkania

533844870

409.000 zł

Apartament w Centrum Goleniowa OKAZJA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

37.95 m² 10777.34 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

325.000 zł

Mieszkanie 2 Pokojowe w Nowogardzie OKAZJA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard

40.38 m² 8048.54 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

Facebook
Facebook