785.960 zł
Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...
80.2 m²
9800 zł/m²
3 pokoje
4 piętro
519.925 zł
46.58 m²
11161.98 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
505.747 zł
42.94 m²
11777.99 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
540.433 zł
47.15 m²
11461.99 zł/m²
2 pokoje
6 piętro
632.468 zł
58.03 m²
10898.98 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
499.468 zł
42.77 m²
11678 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
696.683 zł
70.11 m²
9937 zł/m²
3 pokoje
4.800 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowa...
69.11 m²
4 pokoje
1 piętro
343411101
2.600 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, komfortowego mieszkania zlokaliz...
42.22 m²
2 pokoje
1 piętro
343411101
700 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu pojedynczego miejsca w pokoju dwuosobowym w pryw...
15 m²
1 pokoje
343411101
1.350 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, prz...
33.1 m²
1 pokoje
3 piętro
343411101
250.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w ...
34.37 m²
2 pokoje
3 piętro
343411101
3.500 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania na wynajem w Wierzchowisku. Po...
71 m²
2 pokoje
343411101
275.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy u...
54.2 m²
2 pokoje
2 piętro
343411101
445.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Cz...
50.77 m²
2 pokoje
1 piętro