📢

Szukaj: Mieszkania Śląskie

443.240 zł

Popów | 3 pokoje | 2 piętro | taras

Sprzedaż | Śląskie | Popów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego w nowoczesnej inwestycji ...

63.32 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

343411101

232.330 zł

Popów | kawalerka na sprzedaż | parter | ogródek

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej...

33.19 m² 1 pokoje

Mieszkania

343411101

315.210 zł

Popów | mieszkanie | 2 pokoje | 1 piętro | taras

Sprzedaż | Śląskie | Popów

45.03 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

343411101

329.000 zł

Popów | Nowe mieszkanie | 2 pokoje

Sprzedaż | Śląskie | Popów

47 m² 2 pokoje

Mieszkania

343411101

443.240 zł

Popów | Nowe mieszkanie | 3 pokoje | ogródek

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

63.32 m² 3 pokoje

Mieszkania

343411101

590.000 zł

Kłobuck, ul. Rómmla | Apartament

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w stylu loftowym zlokalizowanego...

55.45 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

508 929 508

579.000 zł

Częstochowa, Parkitka | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Częstochowie p...

84 m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

343411101

269.000 zł

Częstochowa, ul. Al. Pokoju | Mieszkanie

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie pr...

48 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

343411101

260.000 zł

Kłobuck, Staszica | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Kłobucku przy u...

68.12 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

571 322 774

329.000 zł

REZERWACJA.

Sprzedaż | Śląskie | Racibórz

<i><b>Szukasz ładnego, przestronnego mieszkania, które nie wymaga dużego nakładu finansowego? To musisz zoba...

59.81 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.590 zł

Umeblowane mieszkanie M3, wolne od zaraz.

Wynajem | Śląskie | Rydułtowy

<i><b>Do wynajęcia mieszkanie po remoncie oraz umeblowane, wolne od zaraz.</b></i>Mieszkanie zna...

46.28 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.900 zł

Ładne, przestronne mieszkanie po remoncie.

Wynajem | Śląskie | Rydułtowy

<b><i>Jeżeli szukasz wyremontowanego mieszkania do wynajęcia to zapoznaj się z tą ofertą.</i></b&gt...

58.09 m² 3 pokoje

Mieszkania

550.000 zł

M5 przerobione na M4, Katowice Piotrowice.

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

<i><b>Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie.&lt...

72.12 m² 3 pokoje

Mieszkania

245.000 zł

Na sprzedaż M-3 ul.Kusocińskiego, Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 47 metrowe położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kusocińskiego na...

46.85 m² 5229.46 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.600.000 zł

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie 206 m2,

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie...

206 m² 7766.99 zł/m² 6 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 508 343 406

190.000 zł

Kawalerka na sprzedaż w centrum Gliwic

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o pow...

21.5 m² 8837.21 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 508 343 406

2.900 zł

3-pokojowy apartament na os.Radosnym w Gliwicach

Wynajem | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osied...

60 m² 48.33 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

1.199.000 zł

Wysokiej klasy apartament na stylowym osiedlu

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowocze...

95.68 m² 12531.35 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

709.000 zł

Funkcjonalny apartament w pobliżu Parku Chopina

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezp...

96 m² 7385.42 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

709.000 zł

Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokali...

89.97 m² 7880.4 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

Facebook
Facebook