📢

Mieszkania Szczyrk Śląskie

3.000 zł

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powi

Wynajem | Śląskie | Szczyrk

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszka...

58 m² 51.72 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

310.000 zł

OKAZJA CENOWA | Apartament inwestycyjny Szczyrk | 25,63 m² | 310 000 zł | Wspaniała lokalizacja Na sprzedaż apartamen

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

OKAZJA CENOWA | Apartament inwestycyjny Szczyrk | 25,63 m² | 310 000 zł | Wspaniała lokalizacja Na sprzedaż apar...

25.63 m² 12095.2 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

633.600 zł

Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZENIE APARTA

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZEN...

39.6 m² 16000 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

997.000 zł

Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, po...

49 m² 20346.94 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

667.650 zł

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo malownicze

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyj...

44.51 m² 15000 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

503.850 zł

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo...

33.59 m² 15000 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.199.000 zł

Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjąt

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania s...

58 m² 20672.41 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.114.695 zł

Ta inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalnych układów apartamentów , wykonanych z najwyż

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Ta inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalnych układów apartamentów , w...

82.57 m² 13500 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook