1.700.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Odolion
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1,0831 ha Odolion gmina Aleksandrów Ku...
10831 m²
156.96 zł/m²
733 510 054
999.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Aleksandrów Kujawski
ARKADIA NIERUCHOMOŚCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIA: Wyjątkową działkę o powierzchni 13174 m2 w malo...
13174 m²
75.83 zł/m²
733 510 054
182.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Nowy Witoszyn -Powiat Wło...
3637 m²
50.04 zł/m²
733 510 054
2.700.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Ośno
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki z WARUNKAMI ZABUDOWY NA BUDYNKI WIELORODZINNE I JEDNORODZI...
13919 m²
193.98 zł/m²
733 510 054
279.000 zł
Oferuję na sprzedaż jedną z niewielu już działek w tej okolicy. Działka położona na kameralnym osiedlu domów jednorodzin...
1033 m²
513383095
248.000 zł
Przepięknie położona działka w Łochowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnychDziałka w kształcie prostokąta o wymiarach 22...
858 m²
513383095
400.000 zł
Na sprzedaż działka budowlana - Hutna Wieś, gmina Dobrcz (pow. bydgoski)TYLKO U NAS!Na sprzedaż atrakcyjna działka budow...
1696 m²
798857370
229.000 zł
Działki pod zabudowę w Łochowicach, 1352 m² i 1380 m², pod lasem; WZ, media blisko, świetna komunikacja - idealne dla ro...
1352 m²
513383095
269.720 zł
atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy | możliwość podziału | Wolwark | spokojna okolica | lasJeżeli szukasz przestrzen...
2452 m²
575017070
165.000 zł
DZIAŁKA ROD 300 m² Z MUROWANYM DOMKIEM | BYDGOSZCZ SMUKAŁA | BLISKO BRDYNa sprzedaż działka ROD o powierzchni 300 m² poł...
300 m²
793773800
522.500 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Wielgie
Na sprzedaż: Malownicza działka budowlana z warunkami zabudowy - gm. Wielgie, powiat lipnowski Biuro Domator ...
5500 m²
95 zł/m²
523290390
78.000 zł
Działki budowlane w Branicy - idealne miejsce na Twój dom przy jeziorze.Jeśli marzysz o życiu w pobliżu jeziora, w otocz...
900 m²
510789893
59.900 zł
Działka ROD Wudzyn - Dobra cena !!!*****Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu!Mam przyjemność zaprezentować Państwu d...
360 m²
797231329
125.414 zł
Działka budowlana w centrum Świecia | 859m2 | 146 zł/m2*****TYLKO U NASZbuduj dom dokładnie taki, jak chcesz - w centrum...
859 m²
797231329
49.000 zł
Na sprzedaż działka pod budowę domu w dobrej cenie! Działka o powierzchni 1053mkw. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przes...
1020 m²
696909514
180.000 zł
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500 mkw. w miejscowości Mochle.Działka w kształcie prostoką...
1500 m²
510789893
3.500.000 zł
Kompleks działek budowlanych nad Notecią! 15 minut od Bydgoszczy! **Na sprzedaż kompleks działek budowlanych - 7 ha pod ...
70000 m²
798857370
155.000 zł
Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu na swoje położenie po...
1300 m²
573095359
146.000 zł
Działka na sprzedaż - Suchoręcz - możliwość wydania warunków zabudowyTYLKO U NAS !!Na sprzedaż atrakcyjna działka o powi...
14600 m²
513383060
198.000 zł
Działka na sprzedaż - Suchoręcz - TYLKO U NAS !!Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 19800 mkw., położona w cich...
19800 m²
513383060