📢

Szukaj: Działki Kujawsko-pomorskie

87.780 zł

Działki w pobliżu rzeki Prusiny idealne pod dom

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Wyjątkowe działki budowlane - Śliwice | serce Borów Tucholskich !Na sprzedaż unikatowe działki budowlane położone na obr...

924 m²

Działki

720885170

75.000 zł

*Działka 1000m2 z WZ

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m², położona w wyjątkowo spokojnej i urokliwej okolicy, Oddalona około 8 km od mi...

1008 m²

Działki

537750355

200.000 zł

Działki budowlane w zaciszu lasu. Grabowiec.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

DZIAŁKI BUDOWLANE W LESIE | WZ | MEDIA | BLISKO GRUDZIĄDZATYLKO W NASZYM BIURZESzukasz działki budowlanej w otoczeniu na...

4000 m²

Działki

510789893

220.000 zł

Tylko u Nas! Działka ROD! Nad Brdą!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomościNa sprzedaż działka ROD na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przyst...

500 m²

Działki

510789908

132.480 zł

Działki z WZ - Zielonczyn

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Atrakcyjna działka budowlana | blisko lasu | spokojna okolica | Zielonczyn | gmina Sicienko | warunki zabudowy Zapraszam...

1104 m²

Działki

797231179

119.000 zł

*Duża działka w Jadownikach Rycerskich

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki nieopodal Żnina w miejscowości Jadowniki Rycerskie o powierzchni 2417 mkw....

2417 m²

Działki

576440755

114.000 zł

Działka rekreacyjne 3000 m2 w Wąsoszu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Wąsosz

Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 3000 m2 położona w malowniczej okolicy w pobliżu dwóch jezior: Sobiejuskiego i...

3000 m² 38 zł/m²

Działki

52 3290390

142.575 zł

Działki Wierzchucinek

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Sicienko

Malownicza działka o pow. 1901 m2 w doskonałej lokalizacji. Blisko do drogi głównej, jednocześnie cicho i bardzo s...

1901 m² 75 zł/m²

Działki

52 3290390

250.000 zł

Działka 3054 m2 Tryszczyn

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Tryszczyn

Na sprzedaż działka o pow. 3054 m2 położona w miejscowości Tryszczyn. Przepiękna okolica, działki zlokalizowana blisk...

3054 m² 81.86 zł/m²

Działki

52 3290390

1.140.000 zł

Działka budowlana 7600 m² nad rzeką Brdą.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Okole

Działka budowlana nad rzeką - Okole, gm. Koronowo - 7600 m² Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowoś...

7600 m² 150 zł/m²

Działki

523290390

300.000 zł

Piękna działka 4400m Łachowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Łachowo

Przedstawiam Państwu piękną działkę o powierzchni 4400m2 położoną w miejscowości Łachowo gmina Szubin. Dojazd do dz...

4400 m² 68.18 zł/m²

Działki

52 329 03 90

235.248 zł

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 754 m2 w Zielonce, gmina Białe Błota. Działka w kształcie prostokąta, położona prz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Białe Błota

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 754 m2 w Zielonce, gmina Białe Błota. Działka w kształcie prostokąta, poł...

754 m² 312 zł/m²

Działki

52 3290390

176.000 zł

Działki budowlane na sprzedaż Koronowo/Pieczyska

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Koronowo

Na sprzedaż bardzo ładna działka w Koronowie - Pieczyskach ! Położona tuż przy kompleksie leśnym, w bezpośrednim sąs...

800 m² 220 zł/m²

Działki

523290390

100.000 zł

Działka Łęgnowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż niezagospodarowana działka (w trakcie podziału), o powierzchni ...

670 m² 149.25 zł/m²

Działki

52 3290390

135.000 zł

Działka Zawada 1800m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Pruszcz

Przedstawiamy Państwu piękną działkę o powierzchni 1800m2 położoną w miejscowości Zawada gmina Pruszcz. W bliskim są...

1800 m² 75 zł/m²

Działki

52 329 03 90

56.880 zł

POLECAM!!!! Działka 948m Jędrzejewo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lniano

Na sprzedaż działka o powierzchni 948 m2 w miejscowości Jędrzejewo-Lniano. W pobliżu dostępne jest 7 działek do z...

948 m² 60 zł/m²

Działki

52 329 03 90

99.515 zł

SUPER OFERTA!!! DZIAŁKA 1531M JĘDRZEJEWO

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lniano

Na sprzedaż działka o powierzchni 1531m w miejscowości Jędrzejewo-Lniano. W pobliżu dostępne jest 7 działek do zabud...

1531 m² 65 zł/m²

Działki

52 329 03 90

200.000 zł

Działki rekreacyjne w Pieczyskach

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Koronowo

Na sprzedaż: działki rekreacyjne w centrum Pieczysk, gmina Koronowo Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki ...

247 m² 809.72 zł/m²

Działki

523290390

125.000 zł

Atrakcyjna działka w Stonnie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Dobrcz

Na sprzedaż działka o powierzchni 1505 m2 , położona w malowniczej miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Doskonała l...

1505 m² 83.06 zł/m²

Działki

52 3290390

236.000 zł

Działka nad Zalewem Koronowskim - Nowy Jasiniec

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Nowy Jasiniec

Do sprzedaży działka rolna- łąka, zalesiona drzewami liściastymi położona w położona w pobliżu ruin zamku Krzyżackiego ...

5900 m² 40 zł/m²

Działki

52 329 03 90

Facebook
Facebook