173.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na sprzedaż działkę znajdującą się w Kłobucku przy ulicy Wojska Polskiego - nr dzi...
1471 m²
117.61 zł/m²
571 322 774
175.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Poczesnej - nr 425/...
1328 m²
131.78 zł/m²
571 322 774
220.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Kamyku - nr 952 obr...
958 m²
229.65 zł/m²
571 322 774
246.000 zł
2258 m²
108.95 zł/m²
571 322 774
1.950.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 85 zlokalizowanej w Częstochowie ...
1432 m²
1361.73 zł/m²
343411101
1.150.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowa...
15298 m²
75.17 zł/m²
343411101
269.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Konopiska
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 266/25 (obręb 0005) położonej w m...
1147 m²
234.52 zł/m²
343411101
130.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Przystajń
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 356,357 zlokalizowanej...
11040 m²
11.78 zł/m²
571 322 774
65.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek zlokalizowanych w Parzymiechach (Gmi...
6487 m²
10.02 zł/m²
571 322 774
130.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Kochanowice
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych nr 330/27, 332/61 zlokal...
901 m²
144.28 zł/m²
571 322 774
75.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w miejscowości Kleśniska (woj. śląsk...
7720 m²
9.72 zł/m²
571 322 774
130.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 616/2 położonej w miejscowośc...
2908 m²
44.7 zł/m²
343411101
111.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje działki budowlano - przemysłowo - usługowe na sprzedaż znajdujące się w miejsco...
852 m²
130.28 zł/m²
571 322 774
245.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. przedstawia działkę budowlaną na sprzedaż znajdującą się w miejscowości Kolonia Brzeziny W...
2186 m²
112.08 zł/m²
343411101
380.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki budowlano - rolnej na sprzedaż znajdującej się...
20000 m²
19 zł/m²
571 322 774
549.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą działek przemysłowo - usługowych położonych przy ulicy...
10935 m²
50.21 zł/m²
571 322 774
319.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje na sprzedaż działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położone w Kłobucku przy ...
5583 m²
57.14 zł/m²
571 322 774
150.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Konopiska
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą dwóch działek budowlanych na sprzedaż znajdujących się...
1260 m²
119.05 zł/m²
571 322 774
140.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno - budowlaną, zlokalizowaną pośród luźnej z...
2033 m²
68.86 zł/m²
571 322 774
138.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje urokliwą działkę budowlaną na sprzedaż położoną w miejscowości Długi Kąt (gmina...
1629 m²
84.71 zł/m²
571 322 774