📢

Działki Śląskie

1.600.000 zł

Częstochowa, ul. Ugody | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Rząsawach w rejonie ul. ...

13195 m² 106.1 zł/m²

Działki

343411101

199.430 zł

Stara Gorzelnia k.Blachowni | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Blachownia

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości ...

1813 m² 110 zł/m²

Działki

343411101

380.000 zł

Bargły, Platanowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Poczesna

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Bargły, prz...

3760 m² 101.06 zł/m²

Działki

343411101

3.000.000 zł

Mykanów, ul. Akacjowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Mykanów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej,...

18870 m² 158.98 zł/m²

Działki

343411101

5.753.120 zł

Lubliniec, ul. Częstochowska | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Lubliniec

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego terenu inwestycyjnego, obejmują...

17540 m² 328 zł/m²

Działki

343411101

189.000 zł

Koniecpol | Grunt rolny na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Koniecpol

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych położonych w miejscowości Za...

60400 m² 3.13 zł/m²

Działki

571 322 774

800 zł

Częstochowa, ul. Brzozowa | Działka na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu działki usługowej zlokalizowanej w Częstochowi...

15 m² 53.33 zł/m²

Działki

343411101

10.000 zł

Częstochowa, ul. Łukowa | Teren pod dzierżawę

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. przedstawia ofertę dzierżawę dużego terenu komercyjnego położonego w Częstochowie przy ul....

20173 m² 0.5 zł/m²

Działki

571 322 774

1.230 zł

Częstochowa, Goździków | Działka wynajem/dzierżawa

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu / dzierżawy działki położonej w Częstochowie p...

2500 m² 0.49 zł/m²

Działki

343411101

1.500 zł

Kłobuck, ul. Staszica | Działka na wynajem

Wynajem | Śląskie | Kłobuck

Biuro nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do wynajmu działki znajdującej się w Kłobucku przy skrzyżowaniu ulic Staszica i G...

1132 m² 1.33 zł/m²

Działki

508 929 508

1.057.630 zł

Wierzchowisko, Pogodna | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Mykanów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Wierzchowisk...

3647 m² 290 zł/m²

Działki

343411101

550.000 zł

Konradów, Borówkowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Blachownia

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Konradów, p...

3057 m² 179.91 zł/m²

Działki

343411101

467.000 zł

Częstochowa, ul. Rocha | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, przy ul. R...

1017 m² 459.19 zł/m²

Działki

343411101

253.750 zł

Wierzchowisko, Pogodna | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Mykanów

875 m² 290 zł/m²

Działki

343411101

399.000 zł

Blachownia, Kawowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Blachownia

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowo...

2574 m² 155.01 zł/m²

Działki

571 322 774

260.000 zł

Częstochowa, Mirowska | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, przy ul. M...

1287 m² 202.02 zł/m²

Działki

343411101

285.000 zł

Długi Kąt | Atrakcyjna działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

2018 m² 141.23 zł/m²

Działki

571 322 774

220.000 zł

Poręba, ul. Na Stoku/Maków | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Poręba

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Poręba przy ul. Na...

1113 m² 197.66 zł/m²

Działki

343411101

552.500 zł

Częstochowa, Kiedrzyn | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, w pobliżu ...

850 m² 650 zł/m²

Działki

343411101

649.000 zł

Lubojna, ul. Wspólna | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Mykanów

3086 m² 210.3 zł/m²

Działki

571 322 774

Facebook
Facebook