800.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Grzepnica
Do sprzedaży działka o powierzchni 3069 m² z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona jest w malowniczej i spo...
3069 m²
260.67 zł/m²
501443377
900.000 zł
Działka inwestycyjna nad morzem - pozwolenie na 6 domków | widok na latarnię | ogrodzona | media doprowadzone | możliwoś...
3001 m²
720885520
165.000 zł
Zapraszam do zakupu pięknej działki położonej w spokojnej miejscowości Będzinko (Zachodniopomorskie).Zaledwie 5 km od mo...
1040 m²
578199800
299.000 zł
Rozległa działka z warunkami zabudowy - 5 km od morza!Na sprzedaż wyjątkowa działka położona na lekkim wzniesieniu, z kt...
5000 m²
578199800
1.515.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Trzebiatów
Polecam bardzo atrakcyjne działki położone w miejscowości Mrzeżyno, powiat gryficki, gmina Trzebiatów.Mrzeżyno to miejsc...
724 m²
1.099.000 zł
DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY Tylko w naszym biurze. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Zapraszam tel. 573-094-074 ...
4862 m²
573094074
1.799.000 zł
DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWYTylko w naszym biurze. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Zapraszam tel. 573-094-074Zap...
7450 m²
573094074
150.000 zł
Na sprzedaż działka inwestycyjna objęta MPZP z przeznaczeniem na miejsce obsługi podróżnych t.j. jezdnie manewrowe, urzą...
10501 m²
533866630
700.000 zł
Na sprzedaż działka inwestycyjna objęta MPZP z przeznaczeniem na miejsce obsługi podróżnych t.j. jezdnie manewrowe, urz...
28675 m²
533866630
255.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Parsów
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 477/5 o pow. 3001 m2, położoną w miejscowości Parsów, ob...
3001 m²
84.97 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
59.064 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/5 o pow. 856 m2, położoną w miejscowości Długołęka, ob...
856 m²
69 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
199.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Parsów
https://www.kerner-nieruchomosci.pl NOWA, NIŻSZA CENA - 40.000 PLN. Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 477/6 o pow. 3983 m2, ...
3983 m²
49.96 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
279.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Parsów
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 477/4 o pow. 3983 m2, położoną w miejscowości Parsów, ...
3983 m²
70.05 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
93.771 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/8 o pow. 1359 m2, położoną w miejscowości Długołęka, o...
1359 m²
69 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
64.998 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/7 o pow. 942 m2, położoną w miejscowości Długołęka, ob...
942 m²
69 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
64.653 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/6 o pow. 937 m2, położoną w miejscowości Długołęka, ob...
937 m²
69 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
82.041 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/12 o pow. 1189 m2, położoną w miejscowości Długołęka, ...
1189 m²
69 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
82.248 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/11 o pow. 1192 m2, położoną w miejscowości Długołęka, ...
1192 m²
69 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
92.115 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/15 o pow. 1335 m2, położoną w miejscowości Długołęka, ...
1335 m²
69 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758
87.147 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/14 o pow. 1263 m2, położoną w miejscowości Długołęka, ...
1263 m²
69 zł/m²
mobile GSM: 500 700 758