📢

Szukaj: Domy Zachodniopomorskie

10.000 zł

Komfortowy duży dom w doskonałej lokalizacji

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajęcia komfortowy, duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Gumieńce.To idealna propozycja zarówno dla rodz...

363 m² 6 pokoje

Domy

501443377

899.000 zł

Os.Południk, szeregowiec, 4 pokoje

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Stargard

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Południk w Stargardzie.Wykończony wysokiej klasy materiałami, dwu pozi...

139.77 m² 6432 zł/m² 4 pokoje

Domy

501443377

3.200.000 zł

Klinika, centrum rehabilitacji, dom spokojnej

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Dobra

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w miejscowości Dobra pod Szczecinem, - powierzchnia domu 800 m2,- działka 4327 m2, lu...

790 m² 4050.63 zł/m² 10 pokoje

Domy

501443377

1.300.000 zł

Luksusowy dom z garażem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Nowoczesny dom z garażem - Złocieniec, ul. Kresowiaków Cena do negocjacji!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż ...

253.47 m² 6 pokoje

Domy

513383144

660.000 zł

Dom z lokalem pod biznes i domkami letniskowymi

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Dom wolnostojący w centrum Czaplinka - własny ogród, garaż, taras i dodatkowy dochód z najmu - ul. Drahimska, CzaplinekO...

256.8 m² 4 pokoje

Domy

513383144

325.000 zł

Tylko u Nas! Dom 1,5 km od jeziora!

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Nieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 79,42 m², położony na zadban...

79.42 m² 3 pokoje

Domy

533844870

239.000 zł

Obniżka ceny! Bliźniak z ogródkiem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Bliźniak z czerwonej cegły - z ogródkiem - z widokiem na rzekę - ul. Rzeczna, CzaplinekDuża obniżka ceny!Tylko u nas! Of...

94.69 m² 2 pokoje

Domy

513383144

749.000 zł

Dom Wolnostojący + Garaż + Pom. Gospodarcze OKAZJA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu ciekawą ofertę nieruchomości - posiadłość (gospodarstwo) - działkę ...

438 m² 1710.05 zł/m² 5 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

450.000 zł

Dom Wolnostojący na Dużej Działce

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

DOM W CENIE MIESZKANIA. Polecamy Państwu na sprzedaż Dom Wolnostojący 4 pokojowy o powierzchni użytkowej: 132,30 m2, pow...

138 m² 3260.87 zł/m² 4 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

860.000 zł

Dom Wolnostojący, Garaż, Wiata, Panele

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DOM WOLNOSTOJĄCY o powierzchni użytkowej: 125 m2, całkowitej: 140 m2 oraz G...

140 m² 6142.86 zł/m² 5 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

520.000 zł

Dom wolnostojący, bud. gosp. i 2 działki

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu 2 Nieruchomości położone w Przybiernowie. Pierwszą z nich stanowi d...

65 m² 3 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

450.000 zł

Dom Wolnostojący w Nowogardzie w okolicach Jeziora

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard

Polecamy Państwu na sprzedaż Dom Wolnostojący 2-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej: ok. 140 m2, na działce o pow. 320...

140 m² 3214.29 zł/m² 5 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

749.000 zł

Posiadłość Dom i budynki gospodarcze

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

438 m² 1710.05 zł/m² 5 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

60.000 zł

Klimatyczny dom z czerwonej cegły na wsi

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Dom z czerwonej cegły na wsi - Karsno, woj. zachodniopomorskieTylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż unikalny lok...

71.5 m² 3 pokoje

Domy

513383144

559.000 zł

Tylko u Nas! Dom po remoncie, blisko jeziora.

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Dom po remoncie blisko jezior i lasówNieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym re...

103.75 m² 4 pokoje

Domy

533844870

1.190.000 zł

Szeregowiec blisko morza na prestiżowym osiedlu

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Prestiżowy Szeregowiec Blisko Morza na Osiedlu Bałtyk - z ogródkiem, garażem - osiedle zamknięte - GrzybowoOferujemy na ...

111.8 m² 4 pokoje

Domy

513383144

970.000 zł

Obniżka ceny! Nowoczesny i przestronny dom

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Nowoczesny i przestronny dom na wsi - z ogrodem i tarasem Duża obniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Możliwa z...

190.3 m² 6 pokoje

Domy

513383144

790.000 zł

DOMINIKOWO Twoje zacisze INWESTYCJA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Dominikowo, jedna z tych miejscowości Pomorza Zachodniego która przywołuje pozytywne wibracje.

Sam środeczek  Drawieńsk...

110 m² 3 pokoje

Domy

573094777

499.000 zł

NOWY Dom w cenie mieszkania, okolice Wałcz

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Połowa bliźniaka ! stan developerski, pompa ciepła Wałcz-okolice  Na sprzedaż: Domy jednorodzinne typu "bliźniak" z podd...

74.01 m² 4 pokoje