📢

Szukaj: Domy Kujawsko-pomorskie

119.000 zł

Mieszkanie bezczynszowe Grochowiska Księże

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

TYLKO W NASZYM BIURZE - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆMieszkanie z ogromnym potencjałem i działką - blisko Rogowa i trasy S5Oferuj...

47.36 m² 2 pokoje

Domy

537750355

489.000 zł

Dom w cenie mieszkania | 64,04m2 | Blisko Sępólna

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom w cenie mieszkania | 64,04 m² | Blisko Sępólna Kraj.*****TYLKO U NASChcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym z wszyst...

64.04 m² 3 pokoje

Domy

797231329

21.000 zł

Dom dla firm / gotowy pensjonat / Miedźyń

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

OGŁOSZENIE - WYNAJEM DOMU / PENSJONATU DLA FIRM (Miedzyń) Na wynajem przestronny dom wielorodzinny/pensjonat, ide...

360 m² 58.33 zł/m² 14 pokoje

Domy

523290390

439.000 zł

* Funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym Łabiszyn

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

dom w Łabiszynie | 102m2 | pięć pokoi | ogródek | Łabiszyn | Szubin | BydgoszczPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzi...

102 m² 5 pokoje

Domy

575017070

1.099.000 zł

Komfortowy dom z klimatyzacją w dobrej lokalizacji

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom - Szubin - 5 pokoiMam przyjemność zaprezentować Państwu nowy, piękny dom położony w Szubinie. Dom ma powierzchnię ok...

160 m² 5 pokoje

Domy

513383021

529.000 zł

Duży dom z jeszcze większym potencjałem !!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomościDuży dom do własnej aranżacji, bądź od razu do zamieszkania w miejscowości Bukowiec! Oferujemy na spr...

263.6 m² 4 pokoje

Domy

573095359

189.000 zł

Dom w rozbudowie! Duża działka!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Andrzej MarczakKontakt 608 170 066Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Szczepanowo gmina Dąbrowa.Odległość do Barcina...

93.85 m² 2 pokoje

Domy

608170066

325.000 zł

Piętro domu z ogrodem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży piętra domu do którego przynależy 440 mkw. działki.Budynek powstał w 1966 roku zbu...

83.02 m² 3 pokoje

Domy

531030345

429.000 zł

Dom z przepięknym widokiem na polanę w Lesie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom w budowie, duża działka w okolicy lasu.OBNIŻKA CENY Tylko 429.000!!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący...

140 m² 5 pokoje

Domy

573095864

620.000 zł

Tylko u nas! Bliźniak 140m² Wałdowo wyremontowany

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom Wałdowo k. Pruszcza | kujawsko-pomorskie | 140 m² | po generalnym remoncie | bliźniak | garaż | działka 600 m² | 3 p...

140 m² 3 pokoje

Domy

791811555

639.000 zł

Tylko u Nas! Szeregowiec140m² Wąbrzeźno ogród jez.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Szeregowiec | Wąbrzeźno | 140 m² | Jezioro Frydek | ogród 1170 m² | 2 piętra | 6 pokoi | bezpośrednio przy jeziorze | um...

140 m² 6 pokoje

Domy

791811555

3.800 zł

Dom dla pracowników ul. Smoleńska

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajmu dom o powierzchni 150m2 w pobliżu ulicy Smoleńskiej dla max 11 osób Dom umeblowany z dużą ilością łó...

150 m² 25.33 zł/m² 4 pokoje

Domy

52 329 03 90

6.000 zł

Komfortowy dom o pow. ok. 300 m2

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Zławieś Wielka

Do wynajęcia pięknie położona nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.300 m2 m 2 (powierzchnia całkowita 400 m 2 )...

400 m² 15 zł/m²

Domy

52 3290390

25 zł

Kwatery pracownicze, Bydgoszcz

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Dom przystosowany do noclegów np. dla pracowników, 7 pokoi z łazienkami w pełni umeblowanych, łóżka, szafki nocne, ...

170 m² 0.15 zł/m² 7 pokoje

Domy

523290390

10.000 zł

Komfortowy dom 202 m² - Zielonka

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Białe Błota

Nowoczesny i energooszczędny dom 202 m² do wynajęcia - Zielonka k. Bydgoszczy, pięknie zagospodarowany ogród, fotowol...

202 m² 49.5 zł/m² 5 pokoje

Domy

523290390

580.000 zł

Dom z garażem w Kruszynie Krajeńskim

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Białe Błota

Na sprzedaż parterowy dom z użytkowym poddaszem położony w ładnej i spokojnej okolicy w miejscowości Kruszyn Krajeński...

166 m² 3493.98 zł/m²

Domy

52 3290390

1.500 zł

Pokoje na wynajem.

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Pokoje do wynajęcia w dużym domu - Bydgoszcz, Górzyskowo - idealne dla pracowników, singli, par. Do wynajęcia pok...

20 m² 75 zł/m² 11 pokoje

Domy

523290390

960.000 zł

Atrakcyjny dom 130 m2 Sicienko

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Sicienko

Nowoczesny dom z potencjałem w spokojnym Sicienku - 130 m² z garażem | Działka 1500 m² Marzysz o ciszy, przestrzeni...

130 m² 7384.62 zł/m² 3 pokoje

Domy

1.399.000 zł

Komfortowy dom 202 m² - Zielonka

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Białe Błota

Nowoczesny i energooszczędny dom 202 m² z pięknie zagospodarowanym ogrodem, fotowoltaiką oraz magazynem energii. ...

202 m² 6925.74 zł/m² 5 pokoje

Domy

523290390

1.300.000 zł

Polecam komfortowy dom wolnostojący 200 m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce z oczkiem wodnym o powierzchni 1100

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Sicienko

Polecam komfortowy dom wolnostojący 200 m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce z oczkiem wodnym o powierzc...

200 m² 6500 zł/m² 5 pokoje

Domy

52 3290390

Facebook
Facebook