450.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
POŁOWA DOMU, 1. PIĘTRO,BYDGOSZCZ, BŁONIE,OGRÓD 440 mkw.Lokal mieszkalny na 1 piętrze/ połowa domu z osobnym wejściem i w...
100.76 m²
3 pokoje
602619515
21.000 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
OGŁOSZENIE - WYNAJEM DOMU / PENSJONATU DLA FIRM (Miedzyń) Na wynajem przestronny dom wielorodzinny/pensjonat, ide...
360 m²
58.33 zł/m²
14 pokoje
523290390
3.800 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajmu dom o powierzchni 150m2 w pobliżu ulicy Smoleńskiej dla max 11 osób Dom umeblowany z dużą ilością łó...
150 m²
25.33 zł/m²
4 pokoje
52 329 03 90
25 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Dom przystosowany do noclegów np. dla pracowników, 7 pokoi z łazienkami w pełni umeblowanych, łóżka, szafki nocne, ...
170 m²
0.15 zł/m²
7 pokoje
523290390
1.500 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Pokoje do wynajęcia w dużym domu - Bydgoszcz, Górzyskowo - idealne dla pracowników, singli, par. Do wynajęcia pok...
20 m²
75 zł/m²
11 pokoje
523290390
1.350.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż przestronny dom wielorodzinny/pensjonat na Miedźyniu, gotowy do inwestycji, który obecnie pełni funkcję wy...
360 m²
3750 zł/m²
14 pokoje
523290390
1.000.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Dom z potencjałem - idealny na działalność i komfortowe zamieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząc...
170 m²
5882.35 zł/m²
4 pokoje
1.300.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż segment środkowy w zabudowie szeregowej Cena: 1 300 000 zł Powierzchnia użytkowa:119,78 m² Liczba po...
119.78 m²
10853.23 zł/m²
5 pokoje
523290390
1.350.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Dom w Bydgoszczy - gotowy do wprowadzenia, nowoczesny styl, doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom piętrowy o powier...
120 m²
11250 zł/m²
4 pokoje
523290390
1.430.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Przedstawiam atrakcyjny dom wolnostojący położony na działce o pow. 672 m2 w spokojnej okolicy na Osiedlu Bielawy, ...
223 m²
6412.56 zł/m²
6 pokoje
52 3290390
2.000.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Polecam wyjątkowy dom na sprzedaż - działka 2076 m2. Dom o całkowitej ...
430 m²
4651.16 zł/m²
10 pokoje
52 3290390
1.900.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Prezentujemy Państwu na sprzedaż posiadłość położoną na Miedzyniu W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzch...
437.78 m²
4340.08 zł/m²
6 pokoje
52 3290390
1.950.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż zabytkowa nieruchomość w stylu wizaż, położona w spokojnej dzielnicy willowej na Bielawkach, w pobliżu Un...
272 m²
7169.12 zł/m²
6 pokoje
52 3290390
1.450.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż: Wyjątkowa okazja inwestycyjna w Bydgoszczy na ul. Maciaszka! Oferujemy budynek wielorodzinny z 2016 ro...
217 m²
6682.03 zł/m²
7 pokoje
52 3290390
1.700.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Nieruchomość komercyjna, idealna na prowadzenie działalności gospodarczej z możliwością zamieszkania na osiedlu Bart...
325 m²
5230.77 zł/m²
9 pokoje
52 3290390
4.999 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Wiktoria Włodarska - nr.tel 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia przestronny dom szeregowy o powierzc...
120 m²
5 pokoje
576455800
1.390.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Oferta w naszym biurze!!!Przedstawiam nieruchomość z dużym potencjałem.Dom zarówno dla rodziny oraz jako miejsce prowadz...
110 m²
4 pokoje
798857340
990.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Andrzej MarczakTelefon 608 170 066Obiekt ENERGOOSZCZĘDNY został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa inst...
300 m²
8 pokoje
608170066