4.900.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Ekskluzywny obiekt restauracyjno-hotelowy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ekskluzywny obiekt restauracyjno-apa...
660 m²
7424.24 zł/m²
52 3290390
950.000 zł
Na sprzedaż pomieszczenia na działalność gospodarczą Firma na działce 6000m2 w Barcinie przy drodze Barcin-Łab...
691.63 m²
1373.57 zł/m²
52 3290390
490.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż dwa lokale o łącznej powierzchni 108 m2 usytuowane przy jednej z głównych ulic w Bydgoszczy. ...
108 m²
4537.04 zł/m²
52 3290390
750.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Klimatyczny lokal położony w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż Lokal z dużą przestrzenią o powier...
240 m²
3125 zł/m²
-1 piętro
52 3290390
990.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż elegancki lokal użytkowy o łącznej powierzchni 158,62m2, położony w kamienicy w stylu monachijskim przy ...
158.62 m²
6241.33 zł/m²
6 pokoje
1 piętro
523290390
2.449.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Prezentujemy Państwu na sprzedaż odnowioną, dochodową kamienicę położoną w samym centrum miasta. Budynek ...
800 m²
3061.25 zł/m²
52 3290390
1.850.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Nowoczesny Obiekt Handlowo-Usługowy, rok budowy 2015 Polecam nowoczesny obiekt handlowo-usługowy o łącznej o...
270 m²
6851.85 zł/m²
52 329 03 90
1.900.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż nowoczesny i dochodowy lokal handlowo - usługowy. Rok budowy 2015. Całkowita powierzchnia to 270...
270 m²
7037.04 zł/m²
52 329 03 90
5.500 zł
Na wynajem przestronny lokal użytkowy na górzyskowie o łącznej powierzchni 158 m², idealny na biura, kancelarię, biuro r...
158 m²
666167722
60.000 zł
Dzień dobryMam przyjemność polecić Państwu murowany garaż z ocieplonym stropem, kanałem naprawczym, własnym prądem i lic...
16.3 m²
666167722
20.000 zł
Na wynajem funkcjonalna hala o powierzchni 1000 m², położona w dzielnicy Okole, w doskonałej lokalizacji logistycznej - ...
1000 m²
608170066
43.000 zł
Hala przemysłowa 1720 m² z suwnicami - idealna pod produkcję i logistykęNa wynajem oferujemy nowoczesną halę przemysłową...
1720 m²
608170066
18.000 zł
Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 720 m², idealny dla przedsiębiorców szukających funkcjonalnej przestrzeni pod...
720 m²
608170066
999.000 zł
Na sprzedaż funkcjonalny obiekt komercyjny o powierzchni 400m² (w tym magazyn 269,89 m²), na działce o łącznej powierz...
456.18 m²
608170066
5.000 zł
Działka inwestycyjna pod wynajem - Potulice - super lokalizacja - przy drodze głównejSuper oferta tylko w Naszym BiurzeM...
2255 m²
797231720
5.500 zł
KontaktMałgorzata Łapińska-Kemnitz797 231 125Na wynajem biuro o powierzchni ok 161 m kw. położone w ścisłym centrum Bydg...
161 m²
1 piętro
797231125
4.900.000 zł
Inwestycja czeka na Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnego hotelu, który łączy w sobie nowoczesno...
463.8 m²
666167722
500 zł
Oferujemy na sprzedaż lokale handlowe na "Targowisku Kapuściska". Na terenie jest wiele pawilonów, co daje gwarancję duż...