📢

Lokale Zachodniopomorskie

6.500 zł

Biznes do przejęcia w Dołujach

Wynajem | Zachodniopomorskie | Dołuje

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 200m2 z placem zabaw, parkingiem, tuż przy drodze w Dołujach. w tej chwili są tam pr...

185 m² 35.14 zł/m²

Lokale

501443377

1.990.000 zł

Na sprzedaż warsztat samochodowy + dom. Okazja !!!

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin

Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znaj...

688 m² 2470.93 zł/m²

Lokale

501443377

6.000 zł

Lokal biurowy z opcją samodzielnej kawalerki

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ...

84 m² 71.43 zł/m²

Lokale

501443377

980.000 zł

Lokal biurowy z opcją samodzielnej kawalerki

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od u...

84 m² 11666.67 zł/m²

Lokale

501443377

845.079 zł

HIT Apartament, 800m do plaży, Międzyzdroje

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje

<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 845 0...

65.51 m² 2 piętro

Lokale

659.706 zł

HIT Apartament, 800m do plaży, Międzyzdroje

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje

<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 659 7...

51.14 m² 1 piętro

Lokale

377.712 zł

HIT Apartament, 800m do plaży, Międzyzdroje

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje

<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 377 7...

29.28 m²

Lokale

663.834 zł

HIT Apartament, 800m do plaży, Międzyzdroje

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje

<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 663 8...

51.46 m² 4 piętro

Lokale

553.410 zł

HIT Apartament, 800m do plaży, Międzyzdroje

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje

<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 553 4...

42.9 m² 1 piętro

Lokale

376.164 zł

HIT Apartament, 800m do plaży, Międzyzdroje

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje

<b>Nowoczesne apartamenty inwestycyjne z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b><b>CENY NETTO OD 376 ...

29.16 m² 2 piętro

Lokale

900 zł

Lokal handlowy usługowy biurowy w centrum Płot

Wynajem | Zachodniopomorskie | Płoty

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu lokal handlowy, usługowy, biurowy o powierzchni: 13 m2, znajdujący ...

13 m² 69.23 zł/m² 3 pokoje

Lokale

mobile GSM: 500 700 758

79.000 zł

Lokal handlowy, usługowy, biurowy w centrum Płot

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Płoty

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu lokal handlowo-usługowo-biurowy z witryną o powierzchni: 13 m2, zna...

13 m² 6076.92 zł/m² 3 pokoje

Lokale

mobile GSM: 500 700 758

160.000 zł

Dom wśród lasów+media+dobry stan 160 tys

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Sośnica - Twój azyl w sercu natury DOSKONAŁA CENA 160 tyś złotych !!!Nieduża, urokliwa wieś Sośnica, położona pośród roz...

83.5 m²

Lokale

573094777

2.500.000 zł

Inwestycja, która pracuje za Ciebie

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Inwestycja z wysoką stopą zwrotu - Blok mieszkalny z najemcami - Gotowiec inwestycyjny - WałczTylko u nas! Oferta na wył...

1146.5 m²

Lokale

513383144

250.000 zł

Ciekawa nieruchomość do adaptacji/ dom

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W m.WITANKOWO - budynek  220 m2 na dużej działce 1505 m2 ( były sklep spożywczy  )NOWA CENA  !!!...

1505 m²

Lokale

573094777

78.000 zł

Hala, magazyn, Kołatnik k Wałcza CENA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Na sprzedaż: Magazyn / Hala do remontu - KołatnikCena: 78 000 PLNOferujemy do sprzedaży magazyn o powierzchni 365 m², po...

675 m²

Lokale

573094777

1.150.000 zł

Wyjątkowy obiekt z ujęciem wody żródlanej EKO

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Gotowy biznes z ekologicznym , bardzo wydajnym ujęciem wody żródlanej .Pomorze Zachodnie, Mirosławiec ( unikalne ujęcie ...

10123 m²

Lokale

573094777

994.000 zł

OKAZJA ! Hale produkcyjne z budynkiem mieszkalnym!

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Kontakt:Andrzej SaturE-mail: andrzejs@nieruchomosci-apartament.plTel. 533844870Nieruchomości Apartament przedstawiają at...

1440 m²

Lokale

533844870