📢

Szukaj: Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie

269.000 zł

Piękna kawalerka z klimatyzacją ul. Chrobrego

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 26,65 m2, po podłodze ok. 30 m2 położone na czwartym, poddaszowym piętrze od...

26.65 m² 10093.81 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

52 3290390

429.000 zł

* Ustawne i przestronne M-4 Wyżyny 2 piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

mieszkanie Wyżyny | Bydgoszcz | 52m2 | 3 pokojowe | 2 piętro | Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży...

52.97 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

575017070

360.000 zł

Doskonała lokalizacja, świetna inwestycja

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na bydgoskich Bartodziejach - jednym z najbardziej pożądanych osiedli w mieśc...

47.2 m² 3 pokoje 7 piętro

Mieszkania

798857340

450.000 zł

Tylko u nas! Połowa domu, Błonie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

POŁOWA DOMU, 1. PIĘTRO,BYDGOSZCZ, BŁONIE,OGRÓD 440 mkw.Lokal mieszkalny na 1 piętrze/ połowa domu z osobnym wejściem i w...

100.76 m² 3 pokoje

Domy

602619515

1.800 zł

Przestrzenne mieszkanie po remoncie *GLINKI*

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Wiktoria Włodarska - 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu...

53 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

576455800

2.100 zł

Tylko u nas! Przestronne m3 + garderoba, Fordon!

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

!!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mam przyjemność zaprezentować piękne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o ...

54 m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

537001255

450.000 zł

Duże i jasne m4 na Śródmieściu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Maciej Felske: +48500450237 TYLKO W NASZYM BIURZE!Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ...

63 m² 3 pokoje

Mieszkania

500450237

260.000 zł

INWESTYCYJNA OKAZJA!!! KAWALERKA W CENTRUM

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim ...

36 m² 1 pokoje

Mieszkania

696222281

1.800 zł

Topowa lokalizacja *BARTODZIEJE*

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Wiktoria Włodarska --> 576-455-800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na ...

35 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

576455800

2.750 zł

Apartament - Dzielnica Muzyczna

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. I. Paderewskiego. L...

54 m² 50.93 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

523290390

2.200 zł

Tylko u nas! Duże mieszkanie *WZGÓRZE WOLNOŚCI*

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Karol Słomczyński720 885 210Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Byd...

59 m² 3 pokoje 6 piętro

Mieszkania

720885210

359.000 zł

Mieszkanie dwupokojowe ul. Jackowskiego

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o pow. 52,72 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul. Jackowskiego na osie...

52.72 m² 6809.56 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

52 3290390

2.750.000 zł

Oferta PREMIUM-centrum-miejsce postojowe

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Małgorzata Biskup 660244448Na sprzedaż tylko w naszym biurze!Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mie...

125.37 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

660244448

439.000 zł

Doskonałe lokalizacja,3 pokoje, loggia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w naszym biurzeOpiekun oferty:Anna Zakrzewskatel. 798 857 340Zapraszam do zapoznan...

55.3 m² 3 pokoje 9 piętro

Mieszkania

798857340

195.000 zł

Mieszkanie dwupokojowe - Bocianowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 28,01 m2 położone na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy przy ul. Bocianowo...

30 m² 6500 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

52 3290390

849.000 zł

Lokal idealny na kancelarię, biuro, mieszkania

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Prestiżowy lokal w sercu Bydgoszczy | 156 m² | kamienicaWyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Bydgoszcz...

156.2 m² 2 piętro

Lokale

798857340

21.000 zł

Dom dla firm / gotowy pensjonat / Miedźyń

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

OGŁOSZENIE - WYNAJEM DOMU / PENSJONATU DLA FIRM (Miedzyń) Na wynajem przestronny dom wielorodzinny/pensjonat, ide...

360 m² 58.33 zł/m² 14 pokoje

Domy

523290390

2.200 zł

M-3 Bartodzieje ul. Głowackiego

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Najem okazjonalny Oferta dostępna od zaraz! Do wynajęcia ładne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 położone na t...

44 m² 50 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

52 3290390

10.000 zł

Dom 16 pokoi, dla firm, kwatery pracownicze.

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia dom - Bydgoszcz, Górzyskowo - idealny dla firm lub dużej rodziny Do wynajęcia dom w Bydgoszczy (dzie...

450 m² 22.22 zł/m²

523290390

1.200 zł

Pokój Czyżkówko

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia pokój w domu jednorodzinnym - os. Czyżkówko, Bydgoszcz Do wynajęcia oddzielny pokój w spokojnym domu...

8 m² 150 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Facebook
Facebook