📢

Szukaj: Prandocin-Iły Małopolskie

274.500 zł

Działka rolna o pow. 3 ha - Prandocin-Iły Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o pow. 3 ha położoną w Prandocinie-Iły k/Sło

Sprzedaż | Małopolskie | Prandocin-Iły

Działka rolna o pow. 3 ha - Prandocin-Iły Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o pow. 3 ha położoną w Prandocini...

30500 m² 9 zł/m²

Działki

899.000 zł

Działka budowlana / 65 ar / MPZP / media

Sprzedaż | Małopolskie | Prandocin-Iły

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną w miejscowości Słomniki ...

6500 m² 138.31 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook