📢

Szukaj: Buczkowice Śląskie

2.500 zł

Lokal na wynajem - 60 m² | Usługi, handel, biuro lub cele mieszkalne | Parking w cenie Do wynajęcia funkcjonalny lokal

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

Lokal na wynajem - 60 m² | Usługi, handel, biuro lub cele mieszkalne | Parking w cenie Do wynajęcia funkcjonalny ...

60 m² 41.67 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Lokale

239.000 zł

Działki budowlane z potencjałem w Rybarzowicach!

Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1879 m2 w Rybarzowicach przy ulicy Gerberowej i Wrzosowej. Działka posiada bezpoś...

1879 m² 127.2 zł/m²

Działki

870.320 zł

Unikat - działka budowlana przy lesie!

Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice

Zapraszam do odkrycia tej unikalnej okazji! Przedstawiam Państwu przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 3784 m2, p...

3784 m² 230 zł/m²

Działki

449.000 zł

Widokowa pod dom lub inwestycję - działka blisko Szczyrku!!! Idealna oferta, jeśli szukasz przestronnej działki otoczonej pr

Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice

Widokowa pod dom lub inwestycję - działka blisko Szczyrku!!! Idealna oferta, jeśli szukasz przestronnej działki ot...

5602 m² 80.15 zł/m²

Działki

1.600 zł

Mieszkanie na wynajem - 34 m² | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o p

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

Mieszkanie na wynajem - 34 m² | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkani...

34 m² 47.06 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.900 zł

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE - BUCZKOWICE/SZCZYRK Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie apartament na wysokim

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE - BUCZKOWICE/SZCZYRK Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie apartament n...

59 m² 49.15 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook