📢

Szukaj: Zachodniopomorskie

6.500 zł

Biznes do przejęcia w Dołujach

Wynajem | Zachodniopomorskie | Dołuje

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 200m2 z placem zabaw, parkingiem, tuż przy drodze w Dołujach. w tej chwili są tam pr...

185 m² 35.14 zł/m²

Lokale

501443377

1.990.000 zł

Na sprzedaż warsztat samochodowy + dom. Okazja !!!

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin

Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znaj...

688 m² 2470.93 zł/m²

Lokale

501443377

6.000 zł

Lokal biurowy z opcją samodzielnej kawalerki

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ...

84 m² 71.43 zł/m²

Lokale

501443377

800.000 zł

Do sprzedaży działka z wydanymi WZ na 2 domy.

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Grzepnica

Do sprzedaży działka o powierzchni 3069 m² z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona jest w malowniczej i spo...

3069 m² 260.67 zł/m²

Działki

501443377

980.000 zł

Lokal biurowy z opcją samodzielnej kawalerki

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od u...

84 m² 11666.67 zł/m²

Lokale

501443377

10.000 zł

Komfortowy duży dom w doskonałej lokalizacji

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajęcia komfortowy, duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Gumieńce.To idealna propozycja zarówno dla rodz...

363 m² 6 pokoje

Domy

501443377

899.000 zł

Os.Południk, szeregowiec, 4 pokoje

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Stargard

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Południk w Stargardzie.Wykończony wysokiej klasy materiałami, dwu pozi...

139.77 m² 6432 zł/m² 4 pokoje

Domy

501443377

3.200.000 zł

Klinika, centrum rehabilitacji, dom spokojnej

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Dobra

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w miejscowości Dobra pod Szczecinem, - powierzchnia domu 800 m2,- działka 4327 m2, lu...

790 m² 4050.63 zł/m² 10 pokoje

Domy

501443377

2.100 zł

Nowoczesna kawalerka 32 m² | Kamienica Nova | tara

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamieni...

32 m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

501443377

2.500 zł

Komfortowe 2 pokoje z garderobą obok Kaskady

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z w...

50.53 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

501443377

6.300 zł

Komfortowy apartament przy Pl.Batorego z garażem

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkani...

101.16 m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

501443377

1.700 zł

Duża kawalerka z balkonem -do wynajmu

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajmu ,duża przestronna kawalerka z balkonem.Mieszkanie położone jest na 2. piętrze, na pograniczu Niebuszewa oraz ...

30.4 m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

501443377

1.800 zł

wynajem 2 pokojowe na 9 maja na parterze

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku przy ul. 9 maja.Salon z drzwiami balkonowymi ...

48 m² 2 pokoje

Mieszkania

501443377

2.500 zł

Dwa pokoje- klimatyczne- centrum

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyc...