📢

Ogłoszenia

420.000 zł

Enklawa Spokoju pod Lasem - Działka 20a z Potencjałem Budowlanym (Bęczyn) Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku

Sprzedaż | Małopolskie | Brzeźnica

Enklawa Spokoju pod Lasem - Działka 20a z Potencjałem Budowlanym (Bęczyn) Szukasz miejsca, gdzie jedynym ...

2017 m² 208.23 zł/m²

Działki

539.000 zł

Częstochowa, Hutników | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, zlokalizowan...

4472 m² 120.53 zł/m²

Działki

343411101

150.000 zł

Działka budowlana . Miejsce na Twój dom .

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż - działka budowlana 1200 m² w GodziszewieWyjątkowa oferta dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę...

1200 m²

Działki

510789929

499.000 zł

Mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu

Sprzedaż | Pomorskie

Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie!Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie ...

52 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

728746549

397.000 zł

Działka usługowo – inwestycyjna z pnb w Chrzanowie

Sprzedaż | Małopolskie | Chrzanów

Inwestycja Ready-to-Build: Chrzanów, ul. Śląska | PnB i Dziennik Budowy Szukasz bezpiecznej lokaty kapita...

1155 m² 343.72 zł/m²

Działki

7.075 zł

Wola: magazyn 283m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 283 m2 w przyziemiu, w obiekcie magazynowo- warsztatowym na warszawskiej Woli, w...

283 m² -1 piętro

Lokale

731321117

590.000 zł

Działka rekreacyjna nad jeziorem

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Malownicza działka rekreacyjno-wypoczynkowa 2507 m² nad jeziorem Trupel - Szwarcenowo (Warmińsko-Mazurskie)Na sprzedaż w...

2507 m²

Działki

510789934

444.500 zł

M2 z klimatyzacją – balkon│piwnica│wysoki standard

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Nowoczesne M2 z klimatyzacją - balkon │ piwnica │ wysoki standardNa sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie...

47.32 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

510789934

140.000 zł

Tylko u nas! Mieszkanie 64m2 z garażem Grudziądz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mieszkanie bezczynszowe | pod wynajem | do dalszej sprzedaży | dla rodziny z dziećmi | do remontu | Grudziądz | centrum ...

63.62 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

576477800

615.000 zł

Mieszkanie na Osiedlu Nowe Pogodne

Sprzedaż | Pomorskie

  NOWE POGODNE   Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem! W stanie deweloperskimNieruchomości Apartament ...

64.5 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

728746549

2.530 zł

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie lokal handlowo-usługowo-biurowy w budynku na

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie lokal handlowo-usługowo-biurowy w budynku...

50.6 m² 50 zł/m² 2 pokoje

Lokale

3.950.000 zł

Do sprzedania budynek handlowo-usługowy o pow. 2000 m2 usytuowany na działkach o łącznej pow. 4800 m2 w miejscowości Leżajsk pr

Sprzedaż | Podkarpackie | Leżajsk

Do sprzedania budynek handlowo-usługowy o pow. 2000 m2 usytuowany na działkach o łącznej pow. 4800 m2 w miejscowości L...

2000 m² 1975 zł/m²

1.300 zł

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w ele...

27.4 m² 47.45 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Lokale

6.500 zł

Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą dział

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą ...

218 m² 29.82 zł/m² 4 pokoje

Lokale

2.700 zł

Nowoczesny lokal biurowy 57 m² z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komfortowy i

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Nowoczesny lokal biurowy 57 m² z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komforto...

57 m² 47.37 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Lokale

2.300 zł

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

44 m² 52.27 zł/m² 2 pokoje

Lokale

5.200 zł

Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m² | 40 zł/m² | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna prz

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m² | 40 zł/m² | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna prz...

130 m² 40 zł/m² 3 pokoje

Lokale

Facebook
Facebook