📢

Ogłoszenia

543.000 zł

2 pokoje, ul.Jurowiecka, Apartamenty Jagiellońskie

Sprzedaż | Podlaskie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

35.52 m² 2 pokoje 7 piętro

Mieszkania

509473737

90.000 zł

Częstochowa, Kusocińskiego | Dom ROD na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ROD z nowoczesnym drewnianym domkiem...

35 m² 2571.43 zł/m² 2 pokoje

Domy

343411101

735.000 zł

SŁONECZNE, ZABANE 2-POKOJOWE Z BALKONEM

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ZADBANE, PO REMONCIE 2-POKOJOWE Z BALKONEM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA, BUDYNEK ...

52.67 m² 13954.81 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

289.000 zł

Na sprzedaż 2 pokoje, balkon, ul. Ostrowska 32

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na 9 piętrze ...

38.6 m² 7487.05 zł/m² 2 pokoje 9 piętro

Mieszkania

533 510 070

1.044.620 zł

Działka budowlana w Łodzi, zatwierdzony projekt domu (możliwe wprowadzenie zmian w projekcie)

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

Atrakcyjna działka położona w Łodzi przy ul. Chromowej (obręb W-1, działka nr 139/1). Nieruchomość znajduje się w zielon...

380 zł/m²

Działki

+48509989639

5.408 zł

Bielany: lokal handlowo-usługowy 38,63 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 38,63 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w ...

38.63 m²

Lokale

731321117

1.300.000 zł

Kolonia Poczesna ul. Graniczna | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Poczesna

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , położonego w miejscowo...

142 m² 9154.93 zł/m² 4 pokoje

Domy

571 322 774

475.000 zł

Dom wśród natury – jezioro, cisza i przestrzeń

Sprzedaż | Podlaskie

236 m² 4 pokoje

Domy

730039004

3.300 zł

Trzy pokoje, garaż, winda

Wynajem | Podlaskie | Białystok

54 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

575677995

8.100 zł

*** HALA MAGAZYNOWA *** POWIERZCHNIA 300 m2 ***

Wynajem | Podlaskie | Białystok

300 m²

Lokale

576070703

635.000 zł

Atrakcyjna działka ul. Księdza Trockiego 6,16 a.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

*zdjęcia należą do wł. oferty Działka budowlana o pow. 6,16 z udziałami w drodze dojazdowej Kraków - Trockiego D...

616 m² 1030.84 zł/m²

Działki

1.498 zł

Wawer: lokal biurowy 33,30m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33,30 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ...

33.3 m² 4 piętro

Lokale

731321117

1.467 zł

Wawer: lokal biurowy 32,61m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 32,61 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ...

32.61 m² 4 piętro

Lokale

731321117

1.478 zł

Wawer: lokal biurowy 32,86m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 32,86 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ...

32.86 m² 4 piętro

Lokale

731321117

1.575 zł

Wawer: lokal biurowy 35m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,00 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ...

35 m² 3 piętro

Lokale

731321117

484 zł

Wawer: lokal biurowy 10,76 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 10,83 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ...

10.76 m² 4 piętro

Lokale

731321117

529 zł

Wawer: lokal biurowy 11,77m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,77 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ...

11.77 m² 2 piętro

Lokale

731321117