📢

Ogłoszenia

899.000 zł

Nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim

Sprzedaż | Małopolskie

*część zdjęć w ofercie należy do właściciela domu Nowoczesne domy wolnostojące 7min od Krakowa - spokój, przestrzeń...

140 m² 6421.43 zł/m² 5 pokoje

Domy

595.000 zł

Dom w spokojnej okolicy Jeziora Dobczyckiego.

Sprzedaż | Małopolskie | Stojowice

Dom idealny dla młodej rodziny - w sąsiedztwie Jeziora Dobczyckiego Szukacie miejsca na wspólne życie z dala od ...

155 m² 3838.71 zł/m² 5 pokoje

Domy

899.000 zł

Dom na wsi, duża działka 30 km od Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Pojałowice

DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ POD MIECHOWEM, 30 KM OD KRAKOWA, OBOK STOK NARCIARSKI SŁAWICKI RAJ LOKALIZACJA: Miejs...

265 m² 3392.45 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.649.000 zł

Gotowy dom, wolnostojący, Słomniki, taras, basen

Sprzedaż | Małopolskie | Polanowice

Piękny, wolnostojący, funkcjonalny dom w Polanowicach, gm Słomniki na sprzedaż. Oferuję na sprzedaż dom z dużą dz...

274.5 m² 6007.29 zł/m² 5 pokoje

Domy

899.000 zł

Nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim

Sprzedaż | Małopolskie

140 m² 6421.43 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.800.000 zł

Dom z lokalem usługowym do wykończenia

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Dom na sprzedaż z lokalem usługowym - Brzozówka Na sprzedaż dom o po...

205 m² 8780.49 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.640.000 zł

Dom dwurodzinny, Wzgórza Krzesławickie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Do sprzedania dom 231 m2 przy ulicy Darwina dzielnica wzgórza Krzesławickie. Działka 882m2 Dom w którym mogą mies...

269.6 m² 6083.09 zł/m² 6 pokoje

Domy

595.000 zł

Dom z widokiem na Jezioro Dobczyckie.

Sprzedaż | Małopolskie | Stojowice

Dom z widokiem na Jezioro Dobczyckie - Twoje miejsce w sercu natury Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę s...

155 m² 3838.71 zł/m² 5 pokoje

Domy

3.200.000 zł

Dom z potencjałem inwestycyjnym- Krk Płaszów

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - dom 300 m² + działka z potencjałem komercyjnym Na ...

300 m² 10666.67 zł/m² 7 pokoje

Domy

3.200 zł

Kameralne mieszkanie blisko centrum.

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, Bronowice, ul. Altanow...

52 m² 61.54 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

5.200 zł

Browar Lubicz, świetne wie sypialnie z garażem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku ...

77 m² 67.53 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.500 zł

3 pokojowe, 85m2, Osiedle Na Stoku,

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stok...

80 m² 31.25 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Kapucyńska, 2 pokoje, Centrum, wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Z przyjemnością zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania na ul. Kapucyńskiej, w dzielnicy Stare Miasto , w n...

60 m² 50 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

4.600 zł

Wygodny elegancki apartament w centrum.

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybk...

52 m² 88.46 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

4.000 zł

Nowoczesny apartament z dużym tarasem - Ul.Lubicz

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, Browar Lubicz, Kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażon...

45 m² 88.89 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Przytulne mieszkanie z własnym ogródkiem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

* Zdjęcia należą do właściciela mieszkania Komfortowe mieszkanie 39m2 na wynajem z ogródkiem - Kraków, Ruczaj ( Lub...

39 m² 76.92 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

660.000 zł

2 pokoje | 50 m² | Widok na zieleń | Balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje...

50.2 m² 13147.41 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

615.000 zł

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m², zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położony je

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m², zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położon...

40.23 m² 15287.1 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

669.000 zł

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z parkingiem.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 30,76 m² | ul. Sołtysowska - Osiedle Symbioza N...

30.76 m² 21749.02 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

520.000 zł

DOM / MIESZKANIE 60M2 4 POK OGRÓDEK MNIKÓW

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

MNIKÓW - 4 POKOJE - OGRÓDEK - MIEJSCA PARKINGOWE * zdjęcia należą do Właściciela oferty Sprzedaż na ...

59.88 m² 8684.03 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook