📢

Ogłoszenia

669 zł

Mokotów: lokal biurowy 17,22 m2na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,22 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

17.22 m² 4 piętro

Lokale

731321117

2.044 zł

Mokotów:lokal biurowy 52,61 m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.52,61 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolica...

52.61 m² 4 piętro

Lokale

731321117

2.143 zł

Mokotów :lokal biurowy 55,17m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.55,17 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolica...

55.17 m² 4 piętro

Lokale

731321117

40.983 zł

Mokotów: lokal biurowy 32,48 m2na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,48 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolica...

32.48 m² 4 piętro

Lokale

731321117

860.000 zł

Dom nad wodą Sokole-Kuźnica

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

TYLKO U NAS na sprzedaż całoroczny, piętrowy dom wolnostojący w zabudowie letniskowej, zlokalizowany w malowniczej Sokol...

123.9 m² 4 pokoje

Domy

513383140

904 zł

Wola: lokal biurowy 15,07m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,07 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewsk...

15.07 m² 3 piętro

Lokale

731321117

2.650 zł

Dobrego Pasterza koło Parku Wodnego 51m2

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 51m2 na ulicy Dobrego Pasterza w nowych blokach koło Parku Wodnego. Dużym a...

50.19 m² 52.8 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

129.000 zł

Na sprzedaż M-2 ul.Górnicza Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojne...

36 m² 3583.33 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

899.000 zł

REZERWACJA 2 km od Tczewa, Gotowy do Wprowadzenia

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż dom w Bałdowie, na obrzeżach miasta TczewaOferujemy na sprzedaż nieruchomość usytuowaną w malowniczej i bard...

139 m² 6 pokoje

Domy

728767962

31.200 zł

Tylko u Nas! Urokliwa działka w Odrach.

Sprzedaż | Pomorskie

Działka w Odrach -  blisko lasu i rzeki WdaNa sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Odry - ide...

780 m²

Działki

720885170

780.000 zł

Wyjątkowy apartament przy morzu/basen/bilard

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Zapraszam do zakupu luksusowego apartamentu w Mielnie - Twojego miejsca nad wodą!Wyjątkowa lokalizacja - zaledwie 50 m o...

37.5 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

578199800

889.000 zł

Dom Wolnostojący 140 m2 z tarasem w MNIKOWIE

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

Dom wolnostojący 140 m2 typu Nowoczesna stodoła w Mnikowie gm. Liszki. Mam ogromną przyjemność zaoferować Państ...

140 m² 6350 zł/m² 4 pokoje

Domy

299.000 zł

Domek letni na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.

Sprzedaż | Lubelskie | Sosnowica

** Kupujący NIE PŁACI prowizji !!! **** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy **Oferta tylko w biurze KNC CITY L...

25 m² 11960 zł/m² 3 pokoje

Domy

814421079

213.420 zł

Działki budowlano usługowe Piekło Górne Przywidz

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament oferuje 3 działki budowlano - usługowe w miejscowości Piekło Górne gmina PrzywidzNierucho...

1019 m²

Działki

508332465

3.035 zł

Śródmieście: lokal biurowy 46,70 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46,70 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolica...

46.7 m² 5 piętro

Lokale

731321117

470.000 zł

Mieszkanie w Centrum Pruszcza! 2 pokoje!

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 2. piętrze w zadbany...

37 m² 2 pokoje

Mieszkania

533866610

280.000 zł

Lokal usługowy | dobra lokalizacja | parter

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

  Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 29 m² z wejściem bezpośrednim z ulicy.  Lokalizacja jest bardzo ...

34.05 m²

Lokale

720885210

1.340.000 zł

Dom na widokowej działce, Bysina, Myślenice.

Sprzedaż | Małopolskie | Myślenice

Dom w Myślenicach-Bysinie w nowoczesnym stylu, komfortowy, z przepięknym widokiem na okolicę! Gor...

220 m² 6090.91 zł/m² 7 pokoje

Domy

95.000 zł

Działka budowlana na sprzedaż - Stadniki, gmina Dobczyce - 95 000 zł Na sprzedaż oferujemy urokliwie położoną działkę budow

Sprzedaż | Małopolskie | Stadniki

Działka budowlana na sprzedaż - Stadniki, gmina Dobczyce - 95 000 zł Na sprzedaż oferujemy urokliwie położoną dzi...

1000 m² 95 zł/m²

Działki

+48 512 532 892

149.000 zł

Niższa cena!Ekonomiczne mieszkanie na wsi!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Nowa niższa cena!!Szukają Państwo idealnego miejsca do zamieszkania dla singla lub osoby starszej??Chciałabym zaprezento...

41 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

573095359

Facebook
Facebook