📢

Ogłoszenia

25.493 zł

Mokotów: lokal biurowy 1711m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1711 m2 na 4 piętrze w biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. D...

1711 m² 4 piętro

Lokale

731321117

10.683 zł

Mokotów: lokal biurowy 717m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.717 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca ...

717 m²

Lokale

731321117

14.020 zł

Mokotów:lokal biurowy 941m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.941 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca...

941 m² 3 piętro

Lokale

731321117

1.300.000 zł

Luksusowy dom z garażem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Nowoczesny dom z garażem - Złocieniec, ul. Kresowiaków Cena do negocjacji!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż ...

253.47 m² 6 pokoje

Domy

513383144

135.000 zł

Bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Bezczynszowe mieszkanie na parterze -  3 pokoje - z ogródkiem - na wsi - wieś Będlino, gmina WierzchowoTylko u nas! Ofer...

108.7 m² 3 pokoje

Mieszkania

513383144

100.000 zł

Lublin/Rury - lokal gastronomiczny 120m2

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

ODSTĘ PNE / CESJA LOKALU GASTRONOMICZNEGO - LUBLIN OS. RURY - 120 M2Na odstąpienie w formie cesji w pełni przygotowany l...

120 m² 833.33 zł/m²

Lokale

814421079

12.522 zł

Śródmieście: lokal biurowy 417,41m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.417,41 m2 na 29 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum W...

417.41 m² 29 piętro

Lokale

731321117

295.000 zł

Przytulne 2 pokoje w Skarszewach

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. K...

42 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533866610

199.000 zł

M4 w Janowcu Wielkopolskim - Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrz...

49.9 m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

531030345

550.000 zł

Bezczynszowe mieszkanie 106m2 ogródek Wieliczka

Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka

Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia...

106.3 m² 5174.04 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

295.000 zł

Dobra lokalizacja, centrum!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Śródmieście - Mazowiecka - dwa pokoje - funkcjonalny układ.Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania o powierzch...

47.85 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

503961603

450.000 zł

Duże i jasne m4 na Śródmieściu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Maciej Felske: +48500450237 TYLKO W NASZYM BIURZE!Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ...

63 m² 3 pokoje

Mieszkania

500450237

700.000 zł

Częstochowa, ul. Wodzickiego | Budynek pod biznes

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje nieruchomość idealną pod działalność, położoną w sercu Częstochowy, przy ulicy Wod...

390 m² 2025.64 zł/m² 1 piętro

Lokale

508 929 508

235.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Osiedle Złote

Sprzedaż | Dolnośląskie | Dzierżoniów

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m², położone na spokojnym i dobrze skomunik...

41.75 m² 2 pokoje

Mieszkania

930.000 zł

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

Sprzedaż | Dolnośląskie | Dzierżoniów

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżo...

68.79 m² 3 pokoje

Mieszkania

689.000 zł

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

63 m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

787080805

559.000 zł

2-pok z balkonem, możliwość na 3-pok, parking

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,8 m², zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej w Krakowie. Lo...

38.8 m² 14407.22 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

849.000 zł

2 pokoje z loggią na Bratysławskiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 POKOJE Z LOGGIĄ NA UL. BRATYSŁAWSKIEJ - KROWODRZA Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z loggią (ekspozycja pd-za...

51.14 m² 16601.49 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

995.000 zł

Dwupoziomowy Apartament z Widokiem na Giewont w Kościelisku Oferujemy na sprzedaż lub na wynajem długoterminowy przestro

Sprzedaż | Małopolskie | Kościelisko

Dwupoziomowy Apartament z Widokiem na Giewont w Kościelisku Oferujemy na sprzedaż lub na wynajem długoterminow...

53.64 m² 18549.59 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

837.000 zł

Wyjątkowy Dom w spokojnej okolicy.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom| Sępólno Krajeńskie | 340 mkw| komfortowy |Na sprzedaż Komfortowy, w pełni wyposażony dom 340 mkw w spokojnej części...

340 m² 8 pokoje

Domy

797231179

Facebook
Facebook