📢

Ogłoszenia

78.000 zł

Branica, Bory Tucholskie - działka pod budowę domu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działki budowlane w Branicy - idealne miejsce na Twój dom przy jeziorze.Jeśli marzysz o życiu w pobliżu jeziora, w otocz...

900 m²

Działki

510789893

225.000 zł

Sartowice – 2 pokoje, garaż, pełne wyposażenie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Funkcjonalne mieszkanie w Sartowicach - gotowe do zamieszkania.Tylko w naszym biurze.Oferuję mieszkanie o powierzchni 42...

42.82 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

510789893

378.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul.Marusarzówny Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestro...

63 m² 6000 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

2.279 zł

Bielany: magazyn 53m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: magazyn o pow.53 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sok...

53 m²

Lokale

731321117

6.330 zł

Bielany: magazyn 249,03m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: Zewnętrzny magazyn o pow.249,03 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Biel...

249.03 m²

Lokale

731321117

4.460 zł

Bielany: magazyn 139,38m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.139,38 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biu...

139.38 m²

Lokale

731321117

6.731 zł

Bielany: lokal magazynowy na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.210,35 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazy...

210.35 m²

Lokale

731321117

2.630 zł

Bielany: lokal magazynowy 65,76 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.65,76 m2 na parterze w hali magazynowo - biurowej na warszawskich Bielanach, w ok...

65.76 m²

Lokale

731321117

9.484 zł

Bielany: magazyn 225,82m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: Magazyn o pow.225,82 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w ok...

225.82 m²

Lokale

731321117

280.000 zł

Przestronne M4 z balkonem i piwnicą – 65 m²

Sprzedaż | Pomorskie

Przestronne M4 z balkonem, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym - gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszka...

65 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

510789935

360.000 zł

Działka budowlano-usługowa 2430 m² Malbork Kałdowo

Sprzedaż | Pomorskie

Działka budowlano-usługowa 2430 m² - Malbork, Kałdowo, ul. TczewskaNa sprzedaż działka nr 1/3 o powierzchni 2430 m², poł...

2430 m²

Działki

510789935

648.000 zł

2-pok mieszkanie po generalnym remoncie-Praska

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjon...

35 m² 18514.29 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

59.900 zł

Tylko u nas! Działka ROD – dobra cena !!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka ROD Wudzyn - Dobra cena !!!*****Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu!Mam przyjemność zaprezentować Państwu d...

360 m²

Działki

797231329

2.980.000 zł

Dom na Szwedzkiej/ Stare Dębniki

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka | 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny...

208 m² 14326.92 zł/m² 7 pokoje

Domy

849.000 zł

Stare Podgórze, 2 pokoje + kuchnia/balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

STARE PODGÓRZE - ul. Kalwaryjska | 2 pokoje | 56,4 m² | Loggia | bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. ...

56.4 m² 15053.19 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

640.000 zł

Zadbana Kawalerka z balkonem

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35...

35.31 m² 18125.18 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

978.000 zł

Stylowe mieszkanie na sprzedaż os. Złocień

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Stylowe mieszkanie na sprzedaż - gotowe do wprowadzenia się! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży now...

62.62 m² 15618.01 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

7.098 zł

Ochota: lokal biurowy 507m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 507 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Biał...

507 m² 4 piętro

Lokale

731321117

9.200 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 4 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo O...

16.4 m² 12 piętro

Lokale

731321117

150 zł

Mokotów: sala konferencyjna na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa- Do wynajęcia: salkę konferencyjną dla 10 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. S...

15 m² 1 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook