📢

Ogłoszenia

874 zł

Targówek: lokal biurowy 19m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w o...

19 m²

Lokale

731321117

759 zł

Targówek: lokal biurowy 16,50m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ...

16.5 m² 1 piętro

Lokale

731321117

1.336 zł

Wola: lokal biurowy 24,30m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

okolice stacji metra Księcia Janusza------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o p...

24.3 m² 2 piętro

Lokale

731321117

9.322 zł

Śródmieście: lokal gastronomiczny 124,30 m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicac...

124.3 m²

Lokale

731321117

714 zł

Bielany: lokal biurowy 119m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.119 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich...

119 m² 1 piętro

Lokale

731321117

230.000 zł

2 pokojowe do remontu, Świetna lokalizacja

Sprzedaż | Pomorskie

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji | Starogard Gdański | os. Mikołaja KopernikaSzukasz mieszkania, które możesz ...

41 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

720885190

4.200 zł

Prestiżowe biuro w wieżowcu

Wynajem | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

110 m² 6 piętro

Lokale

886693886

46.500 zł

Nieruchomość Białystok

Wynajem | Podlaskie | Białystok

1550 m²

Lokale

886693886

9.490.000 zł

Nieruchomość Białystok

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

1550 m²

Lokale

886693886

815 zł

Śródmieście: biuro wirtualne do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do wynajęcia w Śródmieściu na 11 piętrze nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworc...

1 m² 11 piętro

Lokale

731321117

1.100 zł

Malutka kawalerka przy Politechnice

Wynajem | Podlaskie | Białystok

12 m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

796785785

392.836 zł

Stylowe dwupojowe mieszkanie kategorii PREMIUM

Sprzedaż | Pomorskie

Rozpoczynamy sprzedaż wyjątkowych mieszkań na prestiżowym Osiedlu Sadove w Starogardzie Gdańskim. To idealna propozycja ...

36.04 m² 2 pokoje

Mieszkania

575884040

178.500 zł

Nowe apartamenty 3 km od portu w centrum Alicante

Sprzedaż | Hiszpania | Walencja

Nowe apartamenty na sprzedaż 3 km od portu w Alicante.Crystal Home prezentuje nowoczesną inwestycję w centrum malownicze...

39 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 534868281

335.000 zł

Apartament z ogródkiem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Zabrze

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabr...

38.34 m² 8737.61 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

+48 514 171 514

165.000 zł

Działka ROD - Smukała, przy Brdzie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

DZIAŁKA ROD 300 m² Z MUROWANYM DOMKIEM | BYDGOSZCZ SMUKAŁA | BLISKO BRDYNa sprzedaż działka ROD o powierzchni 300 m² poł...

300 m²

Działki

793773800

340.000 zł

Dom murowany na działce w Baranowie pow. puławski.

Sprzedaż | Lubelskie

Dom wolnostojący murowany o pow. 120 m2 na ogrodzonej działce o pow. 700 m2 w spokojnej lokalizacji Baranowa pow. puł...

120 m² 2800 zł/m² 3 pokoje

Domy

814421079

239.000 zł

Okolice Kazimierza-domek, działka 25a.Tylko 239tys

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Domek + działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 ar................... Nowa , bardzo atrakcyjna cena. At...

70 m² 3414.29 zł/m² 2 pokoje

Domy

814421079

760.000 zł

Duża działka w Lublinie, Głusk

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Lublin, Głusk w pobl. ul. Wygodnej, pow. 5730 m2, działka czekająca na uzyskanie Warunków Zabudowy pod domy jednorodzinn...

5730 m² 133 zł/m²

Działki

814421079

725.000 zł

Zadbany dom do zamieszkania, ładna działka.

Sprzedaż | Lubelskie | Kraśnik

KRAŚNIK: polecam do zakupu zadbany dom wolnostojący 1 piętrowy o pow. ok. 100 m² położony na działce o pow. 688 m². Dom...

100 m² 7250 zł/m² 3 pokoje

Domy

814421079

849.000 zł

Sławin - 2 piętra domu po remoncie + garaż

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Na sprzedaż 2 kondygnacje domu wolnostojącego z własnym wejściem na Sławinie - 130m2. 4 pokoje + salon z aneksem, 3 bal...

130 m² 6530.77 zł/m² 4 pokoje

Domy

814421079

Facebook
Facebook