📢

Ogłoszenia

420.000 zł

3-pokojowe mieszkanie/Centrum/2 piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum m...

78.9 m² 5323.19 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 093

310.000 zł

2-Pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż m...

52.64 m² 5889.06 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

319.000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Zazamcze

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie - Zazamcze, 2. piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyre...

40.5 m² 7876.54 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 412

340.000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż 66m2, Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m² , położone na pierwsz...

66.19 m² 5136.73 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 412

210.000 zł

Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka - idealną propozycję dl

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka - idealną prop...

36.78 m² 5709.62 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

259.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje /1 piętro/Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 pi...

48.1 m² 5384.62 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

339.000 zł

Przestronne mieszkanie w Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Mieszkanie w Centrum Miasta - Wyjątkowa Oferta za 339 000 PLN Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nie...

69.97 m² 4844.93 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 412

339.000 zł

3 pokojowe mieszkanie 65,5 m2, Lubraniec

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubraniec

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M4 czyli 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m 2 usytuowane na 2 pi...

65.5 m² 5175.57 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 070

185.000 zł

KAWALERKA NA SPRZEDAŻ!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż mikrokawalerka - Osiedle Kazimierza Wielkiego Powierzchnia : 22 m² Piętro : 4/4 Cena ...

22 m² 8409.09 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

533 510 070

238.000 zł

Na sprzedaż 2 pokoje ,53 m2, balkon loggia,Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Centrum ...

52.73 m² 4513.56 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 070

359.000 zł

M5 Osiedle Południe , 2 piętro, balkon Loggia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M5 czyli 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 usytuowane na 2 p...

56.8 m² 6320.42 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 070

165.000 zł

2 pokoje, Centrum 40 m2, 1 piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamieni...

40 m² 4125 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

240.000 zł

Mieszkanie pod bazę noclegową!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nierucho...

79.47 m² 3020.01 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 093

269.000 zł

Mieszkanie 2 pokoje ,1 piętro, 45 m 2 , Zazamcze

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

2-Pokojowe mieszkanie/Zazamcze/ 46 m 2 /1 piętro/ balkon Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 -pokojo...

46 m² 5847.83 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

280.000 zł

2-Pokojowe mieszkanie w Centrum miasta!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Gotowe mieszkanie w centrum Włocławka! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m², położone...

51.2 m² 5468.75 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 093

240.000 zł

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy w Centru

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy...

50.58 m² 4744.96 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

733 510 054

1.149.000 zł

* Prestiżowy apartament M5 97 m2 | Smart Home

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

duże mieszkanie z tarasem | Szubin | apartament z klimatyzacją | mieszkanie z garażem | smart home | winda | Komfort dom...

112.83 m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

575017070

645.711 zł

Nowe WYKOŃCZONE POD KLUCZ 2-pokojowe mieszkanie!

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Nowe <b>WYKOŃCZONE POD KLUCZ</b> 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż...

40.18 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

562.302 zł

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, <b>funkcjonalne miesz...

34.71 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

230.000 zł

Domek na działce 17 ar Pólko/Nasutów (10km Lublin)

Sprzedaż | Lubelskie | Niemce

Dom wolnostojący murowany ok. 60 m2 na działce ok. 1700 m2 w miejscowości Nasutów na granicy z miejscowością Pólko Tylk...

60 m² 4500 zł/m² 2 pokoje

Domy

814421079

Facebook
Facebook