📢

Ogłoszenia

369.000 zł

Dobra cena, mieszkanie lub lokal, garaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta...

62.5 m² 5904 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

175.000 zł

38m2 z potancjałem do własnej aranżacji

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale ar...

38.3 m² 4569.19 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

360.000 zł

3 pokoje, 77 m.kw, kamienica, spokojna okolica

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Bezczynszowe, 3 pokoje, I piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powier...

77.38 m² 4652.36 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

266.000 zł

Mieszkanie do własnej aranżacji, 2 balkony

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchom...

42.97 m² 6190.37 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

559.000 zł

Komfortowe, przestronne, 4 pokoje

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czt...

130 m² 4300 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

125.000 zł

Tania w utrzymaniu kawalerka

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 ...

21.9 m² 5707.76 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

355.971 zł

PROMOCJA!!! GRATIS miejsce postojowe

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem,...

46.18 m² 7708.34 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

289.000 zł

Tanie w utrzymaniu 2 pokoje, 2 piętro

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabian...

35.75 m² 8083.92 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

412.560 zł

Apartament wykończony "pod klucz", parking

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mi...

45.84 m² 9000 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

265.000 zł

Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruch...

41.16 m² 6438.29 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

243.000 zł

Kawalerka, gotowa do zamieszkania, pod inwestycję

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do ...

30.4 m² 7993.42 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

530.536 zł

Nowe, różne powierzchnie, Łódź Polesie

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem typu loggia, w dosko...

56.44 m² 9400 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

329.000 zł

Trzypokojowe do własnej aranżacji. Polecam

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do...

58.23 m² 5650.01 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

509.495 zł

Nowe, różne powierzchnie, Centrum

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem typu l...

41.3 m² 12336.44 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

500.000 zł

Dom Siedlisko 23a Wólka Rokicka g. Lubartów Wieprz

Sprzedaż | Lubelskie | Lubartów

DOM WOLNOSTOJĄCY MUROWANY WRAZ Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI WSZYSTKIE MEDIA W BUDYNKU ( GAZ, KANALIZACJA, WODA, ENERGIA LEK...

100 m² 5000 zł/m² 3 pokoje

Domy

814421079

960.000 zł

SŁONECZNE, 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

KLIMATYCZNE 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE W OTOCZENIU NATURY LOKALIZA...

65.29 m² 14703.63 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.163 zł

Mokotów: lokal biurowy 29,95 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.29,95 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

29.95 m² 3 piętro

Lokale

731321117

822 zł

Mokotów: lokal biurowy 21,18m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,18 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolica...

21.18 m² 4 piętro

Lokale

731321117

640 zł

Mokotów: lokal biurowy 16,50m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

16.5 m² 1 piętro

Lokale

731321117

13.143 zł

Mokotów: lokal biurowy 238,97m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okol...

238.97 m² 3 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook