📢

Ogłoszenia

639.000 zł

Dom, który czekał właśnie na Was Mściszewice

Sprzedaż | Pomorskie

Nie szukasz domu - szukasz miejsca, które pokochasz. To właśnie ono. Rodzinny spokój w czterech ścianach - poznaj swój p...

126 m² 4 pokoje

Domy

728768624

890.000 zł

Tylko u nas! miejsce na Twój dom, cisza i spokój

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, dom w miejscowości Nowa Wieś Rzeczna koło St...

156.56 m² 4 pokoje

Domy

728713127

77.000 zł

TYLKO U NAS! MIESZKANIE TUR - OKAZYJNA CENA!!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

!!! Tylko w naszym biurze !!!Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Turze w bardzo okazyjnej cenie!W skład m...

39.8 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

537001255

230.000 zł

Tylko u nas! Wyremontowane, miejsce postojowe!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na parterze oficyny kamienicy przy ul. Gdań...

37.73 m² 2 pokoje

Mieszkania

503961603

10.822 zł

Wola: lokal handlowo-usługowy 135,28 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w o...

135.28 m²

Lokale

731321117

304.000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż 66m2, Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m² , położone na pierwsz...

66.19 m² 4592.84 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 412

2.530 zł

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z salonem w doskonałej lokalizacji w Bystrej - idealne dla osób ceniących komfort, spok

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z salonem w doskonałej lokalizacji w Bystrej - idealne dla osób ceniących komfort, ...

50.6 m² 50 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

785.000 zł

3 pokoje, klimatyzacja, widok, świetna lokalizacja

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja...

63.26 m² 12409.11 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

890.000 zł

Dom w cichej i spokojnej okolicy

Sprzedaż | Pomorskie

DOM NA SPRZEDAŻ - STRZEPCZ 123 m²  DZIAŁKA 1098 m²Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spo...

123 m² 5 pokoje

Domy

510789929

18.125 zł

Mokotów: lokal biurowy 1250 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1250 m2 na Mokotowie, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. M...

1250 m² 3 piętro

Lokale

731321117

15.533 zł

Śródmieście: lokal biurowy 661m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 661m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Z...

661 m² 1 piętro

Lokale

731321117

6.400 zł

Włochy: lokal biurowy 640 m2 do podnajmu

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do podnajmu: atrakcyjny lokal biurowy o pow.640 m2 na 2 piętrze w ekologicznym biurowcu niedaleko lotniska Ok...

640 m² 2 piętro

Lokale

731321117

15.990 zł

Mokotów: lokal biurowy 1066 m2 na podnajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1066 m2 na Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Ma...

1066 m² 2 piętro

Lokale

731321117

1.275.000 zł

Golden Circle Village - A10 Loft Penthouse Golden Circle Village to wyjątkowy projekt mieszkaniowy stworzony z myślą o

Sprzedaż | Cypr

Golden Circle Village - A10 Loft Penthouse Golden Circle Village to wyjątkowy projekt mieszkaniowy stworzony z...

62 m² 20564.52 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

781801012

350.000 zł

Działka na Kaszubach z widokiem na jezioro

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż działka 4600 m² - Chrztowo, gm. Liniewo - blisko jeziora!Na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 4600 m...

4600 m²

Działki

510789935

8.000.000 zł

Kościelec, ul. Nowa | Obiekt na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Rędziny

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego obiektu o przeznaczeniu produkc...

1943.9 m² 4115.44 zł/m²

Lokale

343411101

349.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie M-4, Jastrzębie-Zdrój.

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 60 m², w centrum miasta. Lokal składa się ...

61 m² 5721.31 zł/m² 3 pokoje 8 piętro

Mieszkania

260.000 zł

M-3 ul. Ruchu Oporu, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

M ieszkanie M3 - Jastrzębie-Zdrój, ul. Ruchu Oporu. Na sprzedaż mieszkanie z dwoma niezależnymi, nieprzejściow...

49 m² 5306.12 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

260.000 zł

M-3 ul. Ruchu Oporu, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

49 m² 5306.12 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

3.300 zł

3 pokoje balkon, ul. Prądzyńskiego

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

Do wynajęcia <b>od zaraz</b> 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, <b>ul. Prądzyńskiego</b>...

62.5 m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook