📢

Ogłoszenia

230.000 zł

REZERWACJA.

Sprzedaż | Śląskie | Lyski

<i><b>Szukasz domu z dala od zgiełku wielkiego miasta? Przyjdź i zobacz ten dom.</b></i>Na sprze...

102 m² 4 pokoje

Domy

499.000 zł

Dom w cichej dzielnicy Pszowa.

Sprzedaż | Śląskie | Pszów

Szukasz solidnego i zadbanego domu w cichym i ustronnym miejscu? Jeżeli tak to musisz zobaczyć ten dom.Przedmiotem sprze...

114.9 m² 5 pokoje

Domy

269.000 zł

Duży dom do remontu.

Sprzedaż | Śląskie | Kuźnia Raciborska

<i><b>Przedmiotem sprzedaży jest duży dom wymagający remontu.</b></i>Dom może się nadawać na dwi...

182.2 m² 8 pokoje

Domy

579.000 zł

Nowe domy w spokojnej dzielnicy Rybnika.

Sprzedaż | Śląskie | Jejkowice

<i><b>Jeżeli szukasz nowych domów w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika to zapoznaj...

111 m² 4 pokoje

Domy

850.700 zł

HEAVEN’S HILL VILLAGE II Apartament C1 Corner Garden - 1 Bedroom HEAVEN’S Hill Village II to kameralna inwest

Sprzedaż | Cypr

HEAVEN’S HILL VILLAGE II Apartament C1 Corner Garden - 1 Bedroom HEAVEN’S Hill Village II to kameralna inwestycj...

41 m² 20748.78 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

781801012

198.000 zł

2 pokoje z garażem

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości Apartament"Jolanta Żelichowska797 231 625                                        2 pokoje z garażem/ Szczy...

48.7 m² 2 pokoje

Mieszkania

797231625

749.000 zł

3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia - Górzyskowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w bloku z 2000 roku, w atrakcyjnej ...

84 m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

792995800

279.000 zł

Inwestycyjna perełka w kamienicy | 34m² | balkon

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie po remoncie - Bydgoskie Przedmieście, Toruń | 33,86m² | balkonNa sprzedaż funkcjonal...

33.86 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

792995800

2.650 zł

Pachnące nowością przestronne 2 pokoje z balkonem

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka...

45.39 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Do wynajęcia 3 pokoje, przy Uniwersytecie Ekonomicznym

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

<b>DO WYNAJĘCIA</b> 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy Rondzie<b>DOSTĘPNE OD 1 SIERPN...

52.3 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

110.000 zł

Tylko U Nas! Działki zagrodowe blisko jeziora!!

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 6300 m², przeznaczone pod zabudowę zagrodową.Lokalizacja: Stężyca Działki...