📢

Ogłoszenia

670.000 zł

2 pok ok 42,61 m2 Nowa Huta

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 42,61 m2 | balkon | Nowa Huta - os. Jagiellońskie Na sprzedaż...

43 m² 15581.4 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.700 zł

Przestrzenne 40m2 |1 Pokój | |6p| Balkon 10m2

Wynajem | Małopolskie | Kraków

1-pokojowe mieszkanie 40m2, Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro ...

40 m² 67.5 zł/m² 1 pokoje 6 piętro

Mieszkania

1.350 zł

Wola: lokal handlowo-usługowy 13,50m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 13,50 m2 na parterze w okolicach ul. Sokołowskiej, na warszawski...

13.5 m²

Lokale

731321117

365.000 zł

Kłobuck, ul. Zielona | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Kł...

48.57 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

571 322 774

445.000 zł

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Lublin w dzielnicy Sławin - 1162 m2Atrakcyjnie zlokalizowana działka z prze...

1162 m² 382.96 zł/m²

Działki

814421079

1.046.853 zł

Działka pod działalność produkcyjną i magazynową

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2 837 m², położona w Starogardzie Gdańskim, objęta miejscowym planem zago...

2837 m²

Działki

662035255

1.079.000 zł

Działka inwestycyjna 4150 m² | MPZP | Starogard Gd

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 150 m², położona w Starogardzie Gdańskim, objęta miejscowym planem zago...

4150 m²

Działki

662035255

428.000 zł

Mieszkanie blisko morza, osiedle zamknięte

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Mieszkanie blisko Morza - z balkonem - Osiedle Bałtyk, osiedle zamknięte - GrzybowoTylko u nas! Oferta na wyłączność. Of...

37.13 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

513383144

110.000 zł

Tylko u Nas! Działka ROD! Nad Brdą!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomości: Na sprzedaż działka ROD na Czyzkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przy...

500 m²

Działki

510789908

396.000 zł

Działoszyn, ul. Ogrodowa | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z rynku wtórnego, zlokalizowanego...

59.9 m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

571 322 774

900.000 zł

Płaska działka 2,21ha | Inwestycja | Natura

Sprzedaż | Małopolskie | Płaza

Atrakcyjna działka rolno-siedliskowa 2,21ha w Płazie - duży potencjał inwestycyjny! Biuro nieruchomości Braci Sadu...

22110 m² 40.71 zł/m²

Działki

748.000 zł

Krowodrza, 3 pokoje, I piętro, świetna inwestycja

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Mazowiecka, Kraków LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w...

49.96 m² 14971.98 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 512 532 892

740.000 zł

Tylko u nas! miejsce na Twój dom, jeziora, las

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom całoroczny w pięknej miejscowości Ocypel,...

149000 m² 5 pokoje

Domy

728713127

579.000 zł

1-POK|Piasta Tower|Gotowe do wejścia|Parking

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Jasne mieszkanie w nowym budynku z 2024 r. - Piasta Tower, osiedle Bohaterów Września. Na sprzedaż oferujem...

33.28 m² 17397.84 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

8.900 zł

Wola: biuro serwisowane na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okoli...

19.35 m² 12 piętro

Lokale

731321117

7.000 zł

Wola: biuro serwisowane dla 4 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okoli...

18.3 m² 13 piętro

Lokale

731321117

5.500 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 3 osó do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ...

14.33 m² 4 piętro

Lokale

731321117

11.000 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 6 osó do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach...

26.12 m² 4 piętro

Lokale

731321117

2.116 zł

Targówek: lokal biurowy 46m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w o...

46 m²

Lokale

731321117

7.800 zł

Wola: biuro serwisowane dla 3 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolica...