📢

Ogłoszenia

117.000 zł

TYLKO U NAS! Działka blisko jeziora Lutowskiego!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka budowlana w Lutówku, gmina Sępólno Krajeńskie! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica!Przedmiotem sprzedaży ...

493 m²

Działki

576668300

1.149.000 zł

Dom Pawłowicem,świetna lokalizacja.

Sprzedaż | Śląskie | Pawłowice

Na sprzedaż nowoczesny dom z 2023 roku o funkcjonalnym układzie, idealny dla rodziny szukającej komfortu i świetnej l...

160 m² 7181.25 zł/m² 5 pokoje

Domy

189.000 zł

Koniecpol | Grunt rolny na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Koniecpol

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych położonych w miejscowości Za...

60400 m² 3.13 zł/m²

Działki

571 322 774

140.000 zł

Widokowa działka w sasiędztwie lasu / MPZP / 10 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzin...

1000 m² 140 zł/m²

Działki

600.000 zł

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m&s

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchn...

42 m² 14285.71 zł/m² 2 pokoje 8 piętro

Mieszkania

+48 512 532 892

999.000 zł

4 pokoje przy ul. Słomczyńskiego

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

4 POKOJE NA UL. SŁOMCZYŃSKIEGO - PRĄDNIK BIAŁY Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 70,6...

70.6 m² 14150.14 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

399.000 zł

Długi Kąt | Dom z klimatem

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...

100 m² 3990 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

1.390.000 zł

Na sprzedaż piękny dom w Samociążku

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948Na sprzedaż piękny Dom w Samociążku!Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży komf...

200 m² 8 pokoje

Domy

797230948

435.000 zł

Mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kontakt:Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948TYLKO U NAS W BIURZE.Na sprzedaż:4‑pokojowe mieszkanie do remontu — ogro...

74.5 m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

797230948

760 zł

Lokal na wynajem w atrakcyjnej cenie Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Biuro Nieruchomości Arkadia prezentuje na wynajem Lokal usługowo-biurowy o powierzchni 26m 2 w budynku usługowo-han...

26 m² 29.23 zł/m² 2 piętro

Lokale

533 510 070

650.000 zł

Dom wolnostojący/Chocianowiec/Dolnośląskie

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości Apartament"Jolanta Żelichowska797 231 625                Dom wolnostojący z dużą działką - idealny do włas...

185 m² 5 pokoje

Domy

797231625

6.500 zł

Lokal usługowy ,500 m2 w Centrum z parkingiem

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

LOKAL USŁUGOWY , DWUPIĘTROWY W CENTRUM Z WŁASNYM PARKINGIEM Oferujemy na wynajem lokal dwupiętrowy, położ...

500 m² 13 zł/m²

Lokale

533 510 070

2.000 zł

niewielki dom na wynajem , 2 pokoje Zazamcze

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem niewielki dom z 4 miejscami noclegowymi idealny dla studentów, pracownik...

70 m² 28.57 zł/m² 2 pokoje

Domy

533 510 070

1.200 zł

Mieszkanie na wynajem – Włocławek, Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,95 m² (powierzchnia użytkowa 44,7 m² ) zlokalizo...

44.7 m² 26.85 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

1.250 zł

Wynajem 2 pokoje , Zazamcze

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze , na 7 piętrze w bloku...

38 m² 32.89 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 070

1.250 zł

2 pokoje na Zazamczu , 1 piętro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu ...

37 m² 33.78 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

1.200 zł

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazimierza

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazim...

38 m² 31.58 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

533 510 412

1.300 zł

2-Pokojowe mieszkanie/Zazamcze/WYNAJEM

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu.Osiedle Zazamcze ...

33 m² 39.39 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 093

399.000 zł

2 pokoje na parterze 55 m2 z balkonem, Sródmieście

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze w bloku...

55.12 m² 7238.75 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 070

220.000 zł

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z garażem!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia n...

56.55 m² 3890.36 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

Facebook
Facebook