📢

Ogłoszenia

2.490 zł

Apartament 90 m2, Raginisa

Wynajem | Podlaskie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

90 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

575677996

161.480 zł

ZŁAWIEŚ WIELKA 1468 m2 PROJEKT DOMU W CENIE

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działki Zławieś Wielka, idealne położenie, lokalizacja przy drodze gminnej Oferta tylko w Naszym BiurzeProjekt domu w ce...

1468 m²

Działki

797231720

260.000 zł

Zamieszkaj w Owidzu już teraz!

Sprzedaż | Pomorskie

Urokliwa część zabytkowego domu z ogrodem - Owidz pod Starogardem Gdańskim. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Owidzu ...

56 m² 3 pokoje

Mieszkania

662035255

406.000 zł

Cegielnik działka 1356m2 ze ścianą lasu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka - Cegielnik - las, cisza, spokójOferta tylko w Naszym biurze Urokliwe i spokojne miejsce w bliskości z naturą i ...

1356 m²

Działki

797231720

305.000 zł

Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym

Sprzedaż | Podlaskie

46.32 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

574570577

2.539 zł

Lokal biurowy 42 m2

Wynajem | Podlaskie | Białystok

42 m² 1 piętro

Lokale

575677996

1.890.000 zł

Komfortowy dom pod Wieliczką na dużej działce

Sprzedaż | Małopolskie | Sułków

Komfortowy dom w Sułkowie - cisza, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny na ...

242 m² 7809.92 zł/m² 6 pokoje

Domy

4.490.000 zł

Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!

Sprzedaż | Lubelskie | Mełgiew

Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,29 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowl...

129 m² 348.06 zł/m²

Działki

814421079

4.000.000 zł

Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!

Sprzedaż | Lubelskie | Mełgiew

Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowl...

118 m² 338.98 zł/m²

Działki

814421079

680.000 zł

Kurów - Połowa bliżniaka - 680000zł

Sprzedaż | Lubelskie | Kurów

Połowa bliżniaka z księgą wieczystą - 215m2 - działka 1087m2 - Kurów - 680000złNa sprzedaż połowa bliżniaka położona w...

215 m² 3162.79 zł/m² 5 pokoje

Domy

814421079

120.000 zł

Działka pod zabudowę 991 m2 Kłoda gm. Magnuszew.

Sprzedaż | Mazowieckie | Magnuszew

Działka o pow. 991 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy mieszkaniowej (letniskowej) znajdująca się w sąsiedztwie ...

991 m² 121 zł/m²

Działki

814421079

117.000 zł

TYLKO U NAS! Działka blisko jeziora Lutowskiego!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka budowlana w Lutówku, gmina Sępólno Krajeńskie! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica!Przedmiotem sprzedaży ...

493 m²

Działki

576668300

1.149.000 zł

Dom Pawłowicem,świetna lokalizacja.

Sprzedaż | Śląskie | Pawłowice

Na sprzedaż nowoczesny dom z 2023 roku o funkcjonalnym układzie, idealny dla rodziny szukającej komfortu i świetnej l...

160 m² 7181.25 zł/m² 5 pokoje

Domy

189.000 zł

Koniecpol | Grunt rolny na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Koniecpol

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych położonych w miejscowości Za...

60400 m² 3.13 zł/m²

Działki

571 322 774

140.000 zł

Widokowa działka w sasiędztwie lasu / MPZP / 10 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzin...

1000 m² 140 zł/m²

Działki

600.000 zł

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m&s

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchn...

42 m² 14285.71 zł/m² 2 pokoje 8 piętro

Mieszkania

+48 512 532 892

999.000 zł

4 pokoje przy ul. Słomczyńskiego

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

4 POKOJE NA UL. SŁOMCZYŃSKIEGO - PRĄDNIK BIAŁY Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 70,6...

70.6 m² 14150.14 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

399.000 zł

Długi Kąt | Dom z klimatem

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...

100 m² 3990 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

1.390.000 zł

Na sprzedaż piękny dom w Samociążku

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948Na sprzedaż piękny Dom w Samociążku!Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży komf...

200 m² 8 pokoje

Domy

797230948

435.000 zł

Mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kontakt:Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948TYLKO U NAS W BIURZE.Na sprzedaż:4‑pokojowe mieszkanie do remontu — ogro...

74.5 m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

797230948

Facebook
Facebook