📢

Ogłoszenia

1.250.000 zł

Piękny Dom w Michelinie , 151,74 m2 z garażem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Dom Jednorodzinny Michelin / Włocławek Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, d...

178.42 m² 7005.94 zł/m² 4 pokoje

Domy

533 510 070

250.000 zł

5 działek w tym działka budowlana/Czerniewice

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Choceń

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - 5 działek o łącznej powierzchni 10 438 m 2 , położoną w urokli...

10438 m² 23.95 zł/m²

Działki

533 510 093

250.000 zł

Dom z potencjałem/Bodzanowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Dobre

Gospodarstwo w Bodzanowie na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowe...

364 m² 686.81 zł/m² 3 pokoje

Domy

533 510 412

949.000 zł

Na sprzedaż Dom / Bogucin 142 m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Dom Jednorodzinny w Bogucinie gm. Fabianki Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzin...

200.6 m² 4730.81 zł/m² 4 pokoje

Domy

533 510 070

930.000 zł

Piękny dom Kowal / Więsławice-Parcele , 132 m²

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Kowal

Dom Jednorodzinny w Więsławicach-Parcele gm. Kowal Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, ...

306.4 m² 3035.25 zł/m² 5 pokoje

Domy

533 510 070

410.000 zł

3/4 domu na sprzedaż/Ul.Grodzka/Zawiśle

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

3/4 Domu PRZY ULICY GRODZKIEJ na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

76 m² 5394.74 zł/m² 2 pokoje

Domy

733 510 054

159.000 zł

Mały domek 59 m2 w Orle gm. Topólka

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Topólka

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom do remontu położony w malowniczej miejscowości Orl...

59 m² 2694.92 zł/m² 2 pokoje

Domy

533 510 070

1.200.000 zł

DOM na sprzedaż - Brześć Kujawski

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Brześć Kujawski

Arkadia Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż przepiękny, nowy dom położony w Brześciu Kujawskim Link...

338.83 m² 3541.6 zł/m² 4 pokoje

Domy

733 510 054

450.000 zł

DOM W LIPNIE,KUJAWSKO-POMORSKIE

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Lipnie - 183 m² + działka 877 m² Lokalizacja: Lipno, woj. kujawsko-pomorskie ...

183 m² 2459.02 zł/m² 7 pokoje

Domy

733 510 054

820.000 zł

DOM SZEREGOWY OSIEDLE POŁUDNIE UL. ŻRÓDLANA

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni użytkowej 171 m² - funkcjonalny, z działką 515m² ...

280 m² 2928.57 zł/m² 6 pokoje

Domy

733 510 054

640.000 zł

Dom w otoczeniu lasu!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Adaminowo

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminow...

176 m² 3636.36 zł/m² 3 pokoje

Domy

733 510 054

499.000 zł

Mieszkanie 3 pokoje 71,61 m2, parter ul. Leśna 14

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze ...

71.61 m² 6968.3 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

533 510 070

349.000 zł

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na spr

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja ...

51.6 m² 6763.57 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

310.000 zł

2-Pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż m...

52.74 m² 5877.89 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

420.000 zł

3-pokojowe mieszkanie/Centrum/2 piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum m...

78.9 m² 5323.19 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 093

310.000 zł

2-Pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

52.64 m² 5889.06 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

319.000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Zazamcze

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie - Zazamcze, 2. piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyre...

40.5 m² 7876.54 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 412

340.000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż 66m2, Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m² , położone na pierwsz...

66.19 m² 5136.73 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 412

210.000 zł

Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka - idealną propozycję dl

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka - idealną prop...

36.78 m² 5709.62 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

259.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje /1 piętro/Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 pi...

48.1 m² 5384.62 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

Facebook
Facebook