📢

Ogłoszenia

2.500 zł

3 pokojowe, 85m2, Osiedle Na Stoku,

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stok...

80 m² 31.25 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.500 zł

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Bronowice Mieszkanie o powierzc...

55 m² 45.45 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Kapucyńska, 2 pokoje, Centrum, wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Z przyjemnością zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania na ul. Kapucyńskiej, w dzielnicy Stare Miasto , w n...

60 m² 50 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

4.600 zł

Wygodny elegancki apartament w centrum.

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybk...

52 m² 88.46 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

2.500 zł

ul. Nowohucka - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Nowohucka, Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu ...

40.5 m² 61.73 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

4.000 zł

Nowoczesny apartament z dużym tarasem - Ul.Lubicz

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, Browar Lubicz, Kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażon...

45 m² 88.89 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Przytulne mieszkanie z własnym ogródkiem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

* Zdjęcia należą do właściciela mieszkania Komfortowe mieszkanie 39m2 na wynajem z ogródkiem - Kraków, Ruczaj ( Lub...

39 m² 76.92 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

660.000 zł

2 pokoje | 50 m² | Widok na zieleń | Balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje...

50.2 m² 13147.41 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

615.000 zł

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m², zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położony je

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m², zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położon...

40.23 m² 15287.1 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

669.000 zł

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z parkingiem.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 30,76 m² | ul. Sołtysowska - Osiedle Symbioza N...

30.76 m² 21749.02 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

520.000 zł

DOM / MIESZKANIE 60M2 4 POK OGRÓDEK MNIKÓW

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

MNIKÓW - 4 POKOJE - OGRÓDEK - MIEJSCA PARKINGOWE * zdjęcia należą do Właściciela oferty Sprzedaż na ...

59.88 m² 8684.03 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

775.000 zł

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o pow. 52,88 m² na Osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. To naprawdę wyj

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o pow. 52,88 m² na Osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. To napraw...

52.88 m² 14655.82 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

410.152 zł

27m2 z piwnicą, klimatyzacją i widokiem na Kopiec

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku ...

27.38 m² 14979.99 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

890.000 zł

Duże mieszkanie idealne dla rodziny.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Komfortowe, rodzinne mieszkanie w zielonej i spokojnej części Klinów - idealne do życia blisko natury Oferujemy ...

61.18 m² 14547.24 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

747.000 zł

DO WEJŚCIA / 3 POKOJE / OGRÓDEK / BLISKO KRAKOWA

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

BLISKO KRAKOWA / KOMFORTOWE 3 POKOJE / OGRÓDEK / ZIELEŃ / CISZA / BEZCZYNSZOWE Mam przyjemność zaof...

74.12 m² 10078.25 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

790.000 zł

Czyżyny – 3 pokoje z balkonem i piwnicą

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Czyżyny - 3 pokoje | 63,3 m² | balkon | piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezen...

63.3 m² 12480.25 zł/m² 3 pokoje 5 piętro

Mieszkania

759.000 zł

POŁOWA DOMU Z WŁASNYM OGRÓDKIEM

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

POŁOWA DOMU | MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I PROKOCIM Do sprzedaży mieszkanie (połowa domu) o powierzchni użytkowej 7...

69.44 m² 10930.3 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

860.000 zł

Lokal mieszkalno-usługowy w centrum.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² | ul. Wrocławska, Kraków | Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzed...

115 m² 7478.26 zł/m² 5 pokoje

Mieszkania

415.000 zł

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji

Sprzedaż | Małopolskie | Proszowice

* zdjęcie należą do właściciela oferty 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem, ul. Mikołaja Kopernika - Proszowice ...

55.15 m² 7524.93 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

930.000 zł

Nowoczesny jasny apartament w otoczeniu zieleni

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2...

38.5 m² 24155.84 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook